Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

IslandaIslanda · 2. deild

Hviti Riddarinn - Kari

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

Islanda2. deild · Islanda Final
Hviti Riddarinn
ÎEEÎE
Final1-3Pauză 0-1
Kari
VEÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Hviti Riddarinn 31%Egal 23%Kari 46%

Hviti Riddarinn 1-3 Kari: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hviti Riddarinn 1-3 Kari (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 53% pentru victoria lui Kari, iar cotele fără marjă 46%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 4,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 75%), iar GG a ieșit (73%). Scorul exact 1-3 avea 6,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (6-8) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Hviti Riddarinnîn meciKari
6
Cornere
8
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hviti Riddarinn vs Kari

Hviti Riddarinn marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,4. Kari marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,8. La Kari, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Hviti Riddarinn 1, egal 1, Kari 1.

~4,0goluri estimate
75%peste 2,5 goluri
73%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Hviti Riddarinnultimele 5Kari
0,60
Puncte / meci
1,60
1,2
Goluri marcate / meci
2,6
2,4
Goluri primite / meci
1,8
0
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Hviti Riddarinn și ultimele 5 Kari, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hviti Riddarinn0-3-2

Î
Hviti Riddarinn - Vikingur Olafsvik17.07.26 · 2. deild
0-2
E
UMF Selfoss - Hviti Riddarinn11.07.26 · 2. deild
2-2
E
Hviti Riddarinn - Dalvik/Reynir03.07.26 · 2. deild
3-3
Î
Kormakur/Hvot - Hviti Riddarinn27.06.26 · 2. deild
4-0
E
Fjolnir Reykjavik - Hviti Riddarinn19.06.26 · 2. deild
1-1

Kari2-2-1

V
KFG - Kari17.07.26 · 2. deild
1-5
E
Kari - KFA12.07.26 · 2. deild
2-2
Î
Haukar Hafnarfjordur - Kari01.07.26 · 2. deild
4-1
E
Kari - Magni Grenivík27.06.26 · 2. deild
1-1
V
Throttur Vogar - Kari19.06.26 · 2. deild
1-4

Întâlniri directe Hviti Riddarinn - Kari

Hviti Riddarinn 1Egal 1Kari 1
E
Kari - Hviti Riddarinn15.05.2026
0-0
Î
Hviti Riddarinn - Kari30.07.2024
0-2
V
Kari - Hviti Riddarinn24.05.2024
1-2

V/E/Î din perspectiva Hviti Riddarinn. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hviti Riddarinn - Kari

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hviti Riddarinn2.8731% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Kari1.9746% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.60
X2 1.35
12 1.17

Goluri

Sub 2.5 3.60
Peste 2.5 1.20

Ambele marchează

GG Da 1.25
GG Nu 3.60

Analiza de dinainte de meci

Hviti Riddarinn - Kari s-a jucat vineri, 24 iulie, în 2. deild (Islanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Hviti Riddarinn n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 6 goluri și a primit 12. În ultimele 5 meciuri, Kari are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 13-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Hviti Riddarinn a câștigat o dată, Kari o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,7 goluri în medie. Ultima: Kari - Hviti Riddarinn 0-0, pe 15 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Kari, la 1.97, cu egalul la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.20, iar GG la 1.25.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Hviti Riddarinn și 2,3 pentru Kari. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Kari: 53% în model, cota corectă ar fi 1.89. Cota 1.97 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.20 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 73% în model, dar la 1.25 plătește sub cota corectă de 1.37. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Hviti Riddarinn - Kari

Goluri estimate: 1,64 Hviti Riddarinn și 2,32 Kari, total 3,96. 1X2 în model: 27% · 20% · 53%. Peste 2,5: 75% (cotă corectă 1.33). GG: 73% (cotă corectă 1.37). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
15%2
20%3
19%4
36%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 25% · peste 2,5: 75% (verde).

Scoruri probabile

1-28,4%1-17,3%2-26,9%1-36,5%2-15,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hviti Riddarinn. Hviti Riddarinn a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Kari. Kari a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,7 goluri, iar modelul estimează acum 4,0.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză0-1
Cornere6-8
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startKari · 1.97
Goluri estimate~4,0
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hviti Riddarinn - Kari?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 23:00 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Hviti Riddarinn - Kari?

În 2. deild (Islanda).

Cine era favorită în Hviti Riddarinn - Kari?

Kari pleca favorită, la cota 1.97. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Hviti Riddarinn - Kari?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,0.