Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

DanemarcaDanemarca · 1. Division

Hvidovre - Vendsyssel

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

Danemarca1. Division · Danemarca Final
Hvidovre
EEEVV
Final2-2Pauză 2-0
Vendsyssel
EVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Hvidovre 50%Egal 26%Vendsyssel 24%

Hvidovre 2-2 Vendsyssel: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hvidovre 2-2 Vendsyssel (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 2-2 avea 6,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (5-8) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Hvidovreîn meciVendsyssel
5
Cornere
8
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hvidovre vs Vendsyssel

Hvidovre marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. Vendsyssel marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,0. În directe, Vendsyssel nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hvidovreultimele 5Vendsyssel
1,80
Puncte / meci
2,00
1,8
Goluri marcate / meci
1,8
1,4
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Hvidovre și ultimele 5 Vendsyssel, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hvidovre2-3-0

E
Hvidovre - Vendsyssel25.07.26 · 1. Division
2-2
E
Hvidovre - Vejle BK18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
E
Hansa Rostock - Hvidovre11.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Hvidovre - Fremad Amager07.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
V
Hvidovre - HB Koge03.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Vendsyssel3-1-1

E
Hvidovre - Vendsyssel25.07.26 · 1. Division
2-2
V
AC Horsens - Vendsyssel18.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Kolding IF - Vendsyssel08.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Vendsyssel - KFUM Oslo04.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Vendsyssel - Naestved BK06.06.26 · 2Nd Division, Promotion Group
4-2

Întâlniri directe Hvidovre - Vendsyssel

Hvidovre 2Egal 1Vendsyssel 0
E
Hvidovre - Vendsyssel25.07.2026 · pauză 2-0
2-2
V
Hvidovre - Vendsyssel26.10.2024 · pauză 3-0
3-1
V
Vendsyssel - Hvidovre28.09.2024 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Hvidovre. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hvidovre - Vendsyssel

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hvidovre1.8750% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Vendsyssel3.8024% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.83
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.10
Peste 2.5 1.66

Ambele marchează

GG Da 1.61
GG Nu 2.17

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Hvidovre - Vendsyssel s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în 1. Division (Danemarca). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Hvidovre n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 9-7. Vendsyssel vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 5.

În ultimele 3 întâlniri directe, Hvidovre a câștigat de 2 ori, Vendsyssel niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Hvidovre - Vendsyssel 2-2, pe 25 iulie 2026.

Hvidovre pleacă favorită, la cota 1.87. Egalul e la 3.55, iar Vendsyssel la 3.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.66, iar GG la 1.61.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Hvidovre și 1,4 pentru Vendsyssel. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 42% la victorie, față de 50%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Hvidovre are 42%, Vendsyssel 34%. Peste 2.5 goluri are 57% în model, dar la 1.66 plătește sub cota corectă de 1.75. Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.61, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hvidovre - Vendsyssel

Goluri estimate: 1,57 Hvidovre și 1,39 Vendsyssel, total 2,96. 1X2 în model: 42% · 24% · 34%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,3%2-18,9%1-08,1%1-27,9%0-17,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză2-0
Cornere5-8
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startHvidovre · 1.87
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hvidovre - Vendsyssel?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Hvidovre - Vendsyssel?

În 1. Division (Danemarca).

Cine era favorită în Hvidovre - Vendsyssel?

Hvidovre pleca favorită, la cota 1.87. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Hvidovre - Vendsyssel?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din 1. Division

Toată liga →