Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

4. Liga mazowiecka

Hutnik Varsovia - MKS Piaseczno

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

4. Liga mazowiecka Final
Hutnik Varsovia
VVEVV
Final2-4Pauză 1-1
MKS Piaseczno
VVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Hutnik Varsovia 56%Egal 20%MKS Piaseczno 24%

Hutnik Varsovia 2-4 MKS Piaseczno: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hutnik Varsovia 2-4 MKS Piaseczno (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui MKS Piaseczno, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 4,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 77%), iar GG a ieșit (75%). Scorul exact 2-4 avea 1,9% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hutnik Varsovia vs MKS Piaseczno

Hutnik Varsovia marchează 2,8 goluri pe meci și primește 0,8. MKS Piaseczno marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,8. La MKS Piaseczno, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Hutnik Varsovia 2, egal 0, MKS Piaseczno 1.

~4,1goluri estimate
77%peste 2,5 goluri
75%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Hutnik Varsoviaultimele 5MKS Piaseczno
2,60
Puncte / meci
2,00
2,8
Goluri marcate / meci
2,8
0,8
Goluri primite / meci
1,8
4
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Hutnik Varsovia și ultimele 5 MKS Piaseczno, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hutnik Varsovia4-1-0

V
Mszczonowianka Mszczonow - Hutnik Varsovia26.08.26 · 4. Liga mazowiecka
0-1
V
Hutnik Varsovia - Nadnarwianka Pułtusk22.08.26 · 4. Liga mazowiecka
2-0
E
Oskar Przysucha - Hutnik Varsovia14.08.26 · 4. Liga mazowiecka
2-2
V
Hutnik Varsovia - Blonianka Blonie08.08.26 · 4. Liga mazowiecka
4-1
V
Victoria Sulejowek - Hutnik Varsovia12.06.26 · 4. Liga mazowiecka
1-5

MKS Piaseczno3-1-1

V
MKS Piaseczno - Energia Kozienice26.08.26 · 4. Liga mazowiecka
5-2
V
Polonia Warszawa II - MKS Piaseczno22.08.26 · 4. Liga mazowiecka
1-2
Î
MKS Piaseczno - Legionovia Legionowo14.08.26 · 4. Liga mazowiecka
3-5
E
Ursus Varsovia - MKS Piaseczno08.08.26 · 4. Liga mazowiecka
1-1
V
MKS Piaseczno - Marcovia Marki12.06.26 · 4. Liga mazowiecka
3-0

Întâlniri directe Hutnik Varsovia - MKS Piaseczno

Hutnik Varsovia 2Egal 0MKS Piaseczno 1
V
MKS Piaseczno - Hutnik Varsovia15.10.2025 · pauză 0-1
0-2

V/E/Î din perspectiva Hutnik Varsovia. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hutnik Varsovia - MKS Piaseczno

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hutnik Varsovia1.6056% fără marjă
X · Egal4.5520% fără marjă
2 · MKS Piaseczno3.8024% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.19
X2 2.07
12 1.13

Analiza de dinainte de meci

Hutnik Varsovia - MKS Piaseczno s-a jucat sâmbătă, 29 august, în 4. Liga mazowiecka. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Hutnik Varsovia n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 14-4. MKS Piaseczno vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Hutnik Varsovia a câștigat de 2 ori, MKS Piaseczno o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: MKS Piaseczno - Hutnik Varsovia 3-1, pe 30 mai 2026.

Hutnik Varsovia pleacă favorită, la cota 1.60. Egalul e la 4.55, iar MKS Piaseczno la 3.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,3 pentru Hutnik Varsovia și 1,8 pentru MKS Piaseczno. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 49% la victorie, față de 56%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.19, plătește prea puțin. Peste 2.5 goluri: 77% în model, adică o cotă corectă de 1.30. Ambele marchează (GG): 75% în model, adică o cotă corectă de 1.33. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Hutnik Varsovia - MKS Piaseczno

Goluri estimate: 2,30 Hutnik Varsovia și 1,80 MKS Piaseczno, total 4,10. 1X2 în model: 49% · 20% · 31%. Peste 2,5: 77% (cotă corectă 1.30). GG: 75% (cotă corectă 1.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
14%2
19%3
19%4
39%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 23% · peste 2,5: 77% (verde).

Scoruri probabile

2-17,9%2-27,1%1-16,9%1-26,2%3-16,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: MKS Piaseczno. MKS Piaseczno a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-4
Pauză1-1
Favorită la startHutnik Varsovia · 1.60
Goluri estimate~4,1
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hutnik Varsovia - MKS Piaseczno?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 2-4.

În ce competiție s-a jucat Hutnik Varsovia - MKS Piaseczno?

În 4. Liga mazowiecka.

Cine era favorită în Hutnik Varsovia - MKS Piaseczno?

Hutnik Varsovia pleca favorită, la cota 1.60. Meciul s-a terminat 2-4.

Câte goluri s-au marcat în Hutnik Varsovia - MKS Piaseczno?

6 goluri, scor final 2-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,1.