Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Huesca - Andorra

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

Amicale intercluburi Final
Huesca
ÎVEÎE
Final4-0Pauză 1-0
Andorra
EEVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Huesca 35%Egal 27%Andorra 39%

Huesca 4-0 Andorra: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Huesca 4-0 Andorra (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru victoria lui Huesca, iar cotele fără marjă 35%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 35%), iar GG n-a ieșit (NG avea 58%). Scorul exact 4-0 avea 0,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (6-1) și 9 cartonașe galbene (5-4).

Huescaîn meciAndorra
6
Cornere
1
5
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Huesca vs Andorra

Huesca marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,6. Andorra marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,4. La Huesca, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Huesca 1, egal 2, Andorra 1.

~2,1goluri estimate
35%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Huescaultimele 5Andorra
1,00
Puncte / meci
1,80
0,4
Goluri marcate / meci
1,4
0,6
Goluri primite / meci
0,4
1
Victorii
2
0%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Huesca și ultimele 5 Andorra, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Huesca1-2-2

Î
Huesca - UD Logrones04.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Huesca - Petro Atletico de Luanda25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Cordoba - Huesca31.05.26 · LaLiga 2
1-1
Î
Huesca - Castellon24.05.26 · LaLiga 2
0-1
E
Leganes - Huesca18.05.26 · LaLiga 2
0-0

Andorra2-3-0

E
Andorra - Sabadell01.08.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
Andorra - CE Europa30.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Gimnastic de Tarragona - Andorra25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Andorra - Inter Escaldes24.07.26 · Amicale intercluburi
5-2
E
Andorra - Stevenage18.07.26 · Amicale intercluburi
0-0

Întâlniri directe Huesca - Andorra

Huesca 1Egal 2Andorra 1
E
Andorra - Huesca25.01.2026 · pauză 1-1
1-1
E
Huesca - Andorra08.11.2025 · pauză 0-2
2-2
Î
Huesca - Andorra03.08.2024 · pauză 0-1
0-1
V
Huesca - Andorra08.03.2024 · pauză 1-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Huesca. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Huesca - Andorra

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Huesca2.6535% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Andorra2.3739% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.49
X2 1.41
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.71

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.45
Pauză peste 1.5 2.47

Analiza de dinainte de meci

Huesca - Andorra s-a jucat vineri, 7 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Huesca are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 2-3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Andorra n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 7 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Huesca a câștigat o dată, Andorra o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Andorra - Huesca 1-1, pe 25 ianuarie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.65 pentru gazde, 2.37 pentru oaspeți și 3.40 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.71, iar GG la 1.60.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Huesca și 1,2 pentru Andorra. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 27% la victorie, față de 35%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 73%. Cota de 1.41 e corectă, fără plus. Sub 2.5 goluri merită privit: 65% în model, iar 2.00 plătește peste cota corectă de 1.54. Nu marchează ambele (NG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Casele dau 2.20, mai mult. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Huesca - Andorra

Goluri estimate: 0,89 Huesca și 1,23 Andorra, total 2,12. 1X2 în model: 27% · 29% · 44%. Peste 2,5: 35% (cotă corectă 2.86). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
26%1
27%2
19%3
10%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 65% · peste 2,5: 35% (verde).

Scoruri probabile

0-114,8%1-113,1%0-012,0%1-010,7%0-29,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Huesca. Huesca a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,4 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză1-0
Cornere6-1
Cartonașe galbene5-4
Favorită la startAndorra · 2.37
Goluri estimate~2,1
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Huesca - Andorra?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Huesca - Andorra?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Huesca - Andorra?

Pe El Alcoraz, în Huesca, vineri, 7 august, ora 19:30 (ora României).

Cine era favorită în Huesca - Andorra?

Niciuna clar: cotele erau 2.65 la gazde și 2.37 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Huesca - Andorra?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →