Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Huddersfield Town - Blackburn Rovers

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Huddersfield Town
ÎÎVÎV
Final1-1Pauză 1-0
Blackburn Rovers
VÎEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Huddersfield Town 37%Egal 27%Blackburn Rovers 36%

Huddersfield Town 1-1 Blackburn Rovers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Huddersfield Town 1-1 Blackburn Rovers (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 1-1 avea 11,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (6-8) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Huddersfield Townîn meciBlackburn Rovers
6
Cornere
8
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Huddersfield Town vs Blackburn Rovers

Huddersfield Town marchează și primește câte 1,8 goluri pe meci. Blackburn Rovers marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. La Huddersfield Town, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Huddersfield Townultimele 5Blackburn Rovers
1,20
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
1,0
1,8
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Huddersfield Town și ultimele 5 Blackburn Rovers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Huddersfield Town2-0-3

Î
Fleetwood Town - Huddersfield Town21.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Sheffield United - Huddersfield Town21.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
V
Fylde - Huddersfield Town18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Birmingham City - Huddersfield Town10.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
V
Wimbledon - Huddersfield Town02.05.26 · League One
0-4

Blackburn Rovers2-1-2

V
Strasbourg - Blackburn Rovers25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Nottingham Forest - Blackburn Rovers22.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
E
Accrington Stanley - Blackburn Rovers11.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Blackburn Rovers - Leicester02.05.26 · Championship
0-1
V
Sheffield United - Blackburn Rovers22.04.26 · Championship
1-3

Ponturi Huddersfield Town - Blackburn Rovers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Huddersfield Town2.4737% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Blackburn Rovers2.5736% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.48
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.30
Peste 2.5 1.52

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.47

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.57
Pauză peste 1.5 2.22

Analiza de dinainte de meci

Huddersfield Town - Blackburn Rovers s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Huddersfield Town vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Blackburn Rovers are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 5-5.

La case, diferența e mică: Huddersfield Town are cota 2.47, Blackburn Rovers 2.57. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.52, iar GG la 1.48.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Huddersfield Town și 1,5 pentru Blackburn Rovers. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Huddersfield Town are 38%, Blackburn Rovers 37%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 57%. Cota de 1.52 e sub cea corectă (1.75) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 60% în model, dar la 1.48 plătește sub cota corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Huddersfield Town - Blackburn Rovers

Goluri estimate: 1,49 Huddersfield Town și 1,47 Blackburn Rovers, total 2,96. 1X2 în model: 38% · 25% · 37%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,3%2-18,5%1-28,3%1-07,7%0-17,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Huddersfield Town. Huddersfield Town a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere6-8
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startHuddersfield Town · 2.47
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Huddersfield Town - Blackburn Rovers?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Huddersfield Town - Blackburn Rovers?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Huddersfield Town - Blackburn Rovers?

Pe Stadionul Galpharm, în Huddersfield, West Yorkshire, sâmbătă, 1 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Huddersfield Town - Blackburn Rovers?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.57 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Huddersfield Town - Blackburn Rovers?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →