Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

Tara GalilorTara Galilor · Cymru North

Holyhead Hotspur - CPD Bangor City 1876

Statistici și rezultat final · vineri, 21 august

Tara GalilorCymru North · Tara Galilor Final
Holyhead Hotspur
ÎÎVVV
Final2-3Pauză 2-1
CPD Bangor City 1876
VVÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Holyhead Hotspur 25%Egal 26%CPD Bangor City 1876 49%

Holyhead Hotspur 2-3 CPD Bangor City 1876: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Holyhead Hotspur 2-3 CPD Bangor City 1876 (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui CPD Bangor City 1876, iar cotele fără marjă 49%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 65%), iar GG a ieșit (66%). Scorul exact 2-3 avea 4,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Holyhead Hotspurîn meciCPD Bangor City 1876
3
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Holyhead Hotspur vs CPD Bangor City 1876

Holyhead Hotspur marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. CPD Bangor City 1876 marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,8. La CPD Bangor City 1876, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
65%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Holyhead Hotspurultimele 5CPD Bangor City 1876
1,80
Puncte / meci
1,80
2,0
Goluri marcate / meci
2,4
1,2
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Holyhead Hotspur și ultimele 5 CPD Bangor City 1876, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Holyhead Hotspur3-0-2

Î
Mold Alexandra - Holyhead Hotspur15.08.26 · Cymru North
1-0
Î
Holyhead Hotspur - Brickfield Rangers08.08.26 · Cymru North
1-2
V
Ruthin Town - Holyhead Hotspur31.07.26 · Cymru North
1-2
V
Holyhead Hotspur - Buckley Town18.04.26 · Cymru North
5-1
V
Flint Mountain - Holyhead Hotspur03.04.26 · Cymru North
1-2

CPD Bangor City 18763-0-2

V
CPD Bangor City 1876 - Llanuwchllyn15.08.26 · Cymru North
5-0
V
Denbigh Town - CPD Bangor City 187608.08.26 · Cymru North
1-2
Î
CPD Bangor City 1876 - Bala Town31.07.26 · Cymru North
1-2
Î5-1
V
CPD Bangor City 1876 - Caerau Ely31.01.26 · Cupa FAW
3-1

Ponturi Holyhead Hotspur - CPD Bangor City 1876

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Holyhead Hotspur3.6525% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · CPD Bangor City 18761.8849% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.78
X2 1.22
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.58

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.54
Pauză peste 1.5 2.27

Analiza de dinainte de meci

Holyhead Hotspur - CPD Bangor City 1876 s-a jucat vineri, 21 august, în Cymru North (Tara Galilor). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Holyhead Hotspur are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 10-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. CPD Bangor City 1876 vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 9. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

CPD Bangor City 1876 pleacă favorită, la cota 1.88. Egalul e la 3.50, iar Holyhead Hotspur la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.58, iar GG la 1.54.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Holyhead Hotspur și 1,8 pentru CPD Bangor City 1876. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 34% la victorie, față de 25%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Holyhead Hotspur are 34%, CPD Bangor City 1876 43%. Peste 2.5 goluri are 65% în model, iar 1.58 e aproape de cota corectă (1.54). Ambele marchează (GG): 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. Cota 1.54 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Holyhead Hotspur - CPD Bangor City 1876

Goluri estimate: 1,57 Holyhead Hotspur și 1,79 CPD Bangor City 1876, total 3,36. 1X2 în model: 34% · 23% · 43%. Peste 2,5: 65% (cotă corectă 1.54). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
20%2
22%3
18%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 35% · peste 2,5: 65% (verde).

Scoruri probabile

1-19,8%1-28,7%2-17,7%2-26,9%0-16,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: CPD Bangor City 1876. CPD Bangor City 1876 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,7 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-3
Pauză2-1
Cornere3-5
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startCPD Bangor City 1876 · 1.88
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Holyhead Hotspur - CPD Bangor City 1876?

S-a jucat vineri, 21 august, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 2-3.

În ce competiție s-a jucat Holyhead Hotspur - CPD Bangor City 1876?

În Cymru North (Tara Galilor).

Unde s-a jucat Holyhead Hotspur - CPD Bangor City 1876?

Pe The New Oval, în Holyhead, Isle of Anglesey, vineri, 21 august, ora 21:30 (ora României).

Cine era favorită în Holyhead Hotspur - CPD Bangor City 1876?

CPD Bangor City 1876 pleca favorită, la cota 1.88. Meciul s-a terminat 2-3.

Câte goluri s-au marcat în Holyhead Hotspur - CPD Bangor City 1876?

5 goluri, scor final 2-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Cymru North

Toată liga →