Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Tara GalilorTara Galilor · Cymru North

Holyhead Hotspur - Brickfield Rangers

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Tara GalilorCymru North · Tara Galilor Final
Holyhead Hotspur
VVVEV
Final1-2Pauză 0-0
Brickfield Rangers
VVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Holyhead Hotspur 34%Egal 27%Brickfield Rangers 39%

Holyhead Hotspur 1-2 Brickfield Rangers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Holyhead Hotspur 1-2 Brickfield Rangers (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Brickfield Rangers, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 63%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 1-2 avea 8,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (4-3) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Holyhead Hotspurîn meciBrickfield Rangers
4
Cornere
3
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Holyhead Hotspur vs Brickfield Rangers

Holyhead Hotspur marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,8. Brickfield Rangers marchează 3,2 goluri pe meci și primește 0,8. La Brickfield Rangers, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
63%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Holyhead Hotspurultimele 5Brickfield Rangers
2,60
Puncte / meci
2,40
2,4
Goluri marcate / meci
3,2
0,8
Goluri primite / meci
0,8
4
Victorii
4
60%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Holyhead Hotspur și ultimele 5 Brickfield Rangers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Holyhead Hotspur4-1-0

V
Ruthin Town - Holyhead Hotspur31.07.26 · Cymru North
1-2
V
Holyhead Hotspur - Buckley Town18.04.26 · Cymru North
5-1
V
Flint Mountain - Holyhead Hotspur03.04.26 · Cymru North
1-2
E
Denbigh Town - Holyhead Hotspur31.03.26 · Cymru North
1-1
V
Holyhead Hotspur - Newtown28.03.26 · Cymru North
2-0

Brickfield Rangers4-0-1

V
Brickfield Rangers - Llanuwchllyn01.08.26 · Cymru North
5-1
V
Brickfield Rangers - Holywell Town18.04.26 · Cymru North
2-0
Î
Mold Alexandra - Brickfield Rangers11.04.26 · Cymru North
2-1
V
Buckley Town - Brickfield Rangers03.04.26 · Cymru North
0-6
V
Brickfield Rangers - Flint Mountain28.03.26 · Cymru North
2-1

Întâlniri directe Holyhead Hotspur - Brickfield Rangers

Holyhead Hotspur 1Egal 0Brickfield Rangers 1

V/E/Î din perspectiva Holyhead Hotspur. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Holyhead Hotspur - Brickfield Rangers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Holyhead Hotspur2.6734% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Brickfield Rangers2.3739% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.49
X2 1.40
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.68

Ambele marchează

GG Da 1.57
GG Nu 2.25

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Holyhead Hotspur - Brickfield Rangers s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Cymru North (Tara Galilor). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Holyhead Hotspur n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 12 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Brickfield Rangers are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 16-4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Holyhead Hotspur a câștigat o dată, Brickfield Rangers o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Holyhead Hotspur - Brickfield Rangers 3-0, pe 21 februarie 2026.

La case, diferența e mică: Holyhead Hotspur are cota 2.67, Brickfield Rangers 2.37. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.68, iar GG la 1.57.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,5 pentru Holyhead Hotspur și 1,7 pentru Brickfield Rangers. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Holyhead Hotspur are 33%, Brickfield Rangers 44%. Peste 2.5 goluri merită privit: 63% în model, iar 1.68 plătește peste cota corectă de 1.59. Ambele marchează (GG): 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Cota 1.57 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Holyhead Hotspur - Brickfield Rangers

Goluri estimate: 1,50 Holyhead Hotspur și 1,74 Brickfield Rangers, total 3,24. 1X2 în model: 33% · 23% · 44%. Peste 2,5: 63% (cotă corectă 1.59). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
20%2
22%3
18%4
23%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 37% · peste 2,5: 63% (verde).

Scoruri probabile

1-110,2%1-28,9%2-17,7%0-16,8%2-26,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,6 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-0
Cornere4-3
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startBrickfield Rangers · 2.37
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Holyhead Hotspur - Brickfield Rangers?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Holyhead Hotspur - Brickfield Rangers?

În Cymru North (Tara Galilor).

Unde s-a jucat Holyhead Hotspur - Brickfield Rangers?

Pe The New Oval, în Holyhead, Isle of Anglesey, sâmbătă, 8 august, ora 16:30 (ora României).

Cine era favorită în Holyhead Hotspur - Brickfield Rangers?

Niciuna clar: cotele erau 2.67 la gazde și 2.37 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Holyhead Hotspur - Brickfield Rangers?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Cymru North

Toată liga →