Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

DanemarcaDanemarca · Cupa

Hobro - Vendsyssel

Statistici și rezultat final · miercuri, 5 august

DanemarcaCupa · Danemarca Final
Hobro
VÎVÎV
Final0-4
Vendsyssel
ÎEVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Hobro 31%Egal 27%Vendsyssel 42%

Hobro 0-4 Vendsyssel: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hobro 0-4 Vendsyssel. Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Vendsyssel, iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 45%). Scorul exact 0-4 avea 1,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 3 cornere (0-3) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Hobroîn meciVendsyssel
0
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hobro vs Vendsyssel

Hobro marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. Vendsyssel marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. La Hobro, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Hobro 5, egal 0, Vendsyssel 3.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hobroultimele 5Vendsyssel
1,80
Puncte / meci
1,40
1,6
Goluri marcate / meci
1,2
1,6
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
5
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Hobro și ultimele 5 Vendsyssel, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hobro3-0-2

V
Vendsyssel - Hobro02.08.26 · 1. Division
1-2
Î
Hobro - Aarhus Fremad26.07.26 · 1. Division
1-2
V
Hamburger II - Hobro18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
AC Horsens - Hobro04.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Hobro - Middelfart30.05.26 · 1. Division
3-2

Vendsyssel2-1-2

Î
Vendsyssel - Hobro02.08.26 · 1. Division
1-2
E
Hvidovre - Vendsyssel25.07.26 · 1. Division
2-2
V
AC Horsens - Vendsyssel18.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Kolding IF - Vendsyssel08.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Vendsyssel - KFUM Oslo04.07.26 · Amicale intercluburi
2-0

Întâlniri directe Hobro - Vendsyssel

Hobro 5Egal 0Vendsyssel 3
V
Vendsyssel - Hobro02.08.2026 · pauză 1-2
1-2
Î
Hobro - Vendsyssel14.02.2026
0-1
Î
Vendsyssel - Hobro16.05.2025 · pauză 2-0
2-0
V
Hobro - Vendsyssel16.04.2025 · pauză 3-1
3-1
V
Hobro - Vendsyssel21.02.2025 · pauză 0-0
1-0
V
Vendsyssel - Hobro21.08.2024 · pauză 0-1
0-3
V
Hobro - Vendsyssel13.05.2024 · pauză 0-1
4-1
Î
Vendsyssel - Hobro28.04.2024 · pauză 0-1
3-1

V/E/Î din perspectiva Hobro. 5 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hobro - Vendsyssel

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hobro2.9531% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Vendsyssel2.2042% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.50
X2 1.38
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.68
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.40
Pauză peste 1.5 2.60

Cornere

Sub 9.5 2.00
Peste 9.5 1.72

Analiza de dinainte de meci

Hobro - Vendsyssel s-a jucat miercuri, 5 august, în Cupa (Danemarca). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Hobro vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Vendsyssel are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 6-5.

În ultimele 8 întâlniri directe, Hobro a câștigat de 5 ori, Vendsyssel de 3 ori. Ultima: Vendsyssel - Hobro 1-2, pe 2 august 2026.

Casele o dau favorită pe Vendsyssel, la 2.20, cu egalul la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.68.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Hobro și 1,4 pentru Vendsyssel. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Hobro are 33%, Vendsyssel 41%. Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.23, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hobro - Vendsyssel

Goluri estimate: 1,27 Hobro și 1,44 Vendsyssel, total 2,71. 1X2 în model: 33% · 26% · 41%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%0-19,6%1-28,8%1-08,5%2-17,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hobro. Hobro a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-4
Cornere0-3
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startVendsyssel · 2.20
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hobro - Vendsyssel?

S-a jucat miercuri, 5 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-4.

În ce competiție s-a jucat Hobro - Vendsyssel?

În Cupa (Danemarca).

Unde s-a jucat Hobro - Vendsyssel?

Pe Arena DS, în Hobro, miercuri, 5 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Hobro - Vendsyssel?

Vendsyssel pleca favorită, la cota 2.20. Meciul s-a terminat 0-4.

Câte goluri s-au marcat în Hobro - Vendsyssel?

4 goluri, scor final 0-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.