Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.4

Hetman Zamosc - Wislanie Skawina

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

PoloniaIII Liga - Gr.4 · Polonia Final
Hetman Zamosc
EVEEV
Final0-1Pauză 0-0
Wislanie Skawina
EVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Hetman Zamosc 36%Egal 26%Wislanie Skawina 38%

Hetman Zamosc 0-1 Wislanie Skawina: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hetman Zamosc 0-1 Wislanie Skawina (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Wislanie Skawina, iar cotele fără marjă 38%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 0-1 avea 7,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Hetman Zamoscîn meciWislanie Skawina
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hetman Zamosc vs Wislanie Skawina

Hetman Zamosc marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. Wislanie Skawina marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hetman Zamoscultimele 5Wislanie Skawina
1,80
Puncte / meci
2,00
1,6
Goluri marcate / meci
1,8
0,8
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Hetman Zamosc și ultimele 5 Wislanie Skawina, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hetman Zamosc2-3-0

E
Korona Kielce II - Hetman Zamosc19.08.26 · III Liga - Gr.4
2-2
V
Hetman Zamosc - Star Starachowice15.08.26 · III Liga - Gr.4
3-0
E
Podlasie Biala Podlaska - Hetman Zamosc07.08.26 · III Liga - Gr.4
1-1
E
Hetman Zamosc - Siarka Tarnobrzeg02.08.26 · III Liga - Gr.4
1-1
V
Gornik Leczna - Hetman Zamosc08.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Wislanie Skawina3-1-1

E
Wislanie Skawina - KSZO Ostrowiec Swietokrzyski19.08.26 · III Liga - Gr.4
2-2
V
Wisla Krakow II - Wislanie Skawina15.08.26 · III Liga - Gr.4
1-2
V
Wislanie Skawina - Naprzod Jedrzejow08.08.26 · III Liga - Gr.4
2-0
V
Moravia Morawica - Wislanie Skawina02.08.26 · III Liga - Gr.4
0-2
Î
Wislanie Skawina - Korona Kielce II30.05.26 · III Liga - Gr.4
1-4

Ponturi Hetman Zamosc - Wislanie Skawina

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hetman Zamosc2.5736% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Wislanie Skawina2.4038% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.50
X2 1.44
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.61

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.49
Pauză peste 1.5 2.45

Analiza de dinainte de meci

Hetman Zamosc - Wislanie Skawina s-a jucat sâmbătă, 22 august, în III Liga - Gr.4 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Hetman Zamosc n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 8 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Wislanie Skawina are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 9-7.

La case, diferența e mică: Hetman Zamosc are cota 2.57, Wislanie Skawina 2.40. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.61, iar GG la 1.54.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Hetman Zamosc și 1,4 pentru Wislanie Skawina. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Hetman Zamosc are 39%, Wislanie Skawina 36%. Peste 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. La 1.61, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 58%. Cota de 1.54 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hetman Zamosc - Wislanie Skawina

Goluri estimate: 1,48 Hetman Zamosc și 1,41 Wislanie Skawina, total 2,89. 1X2 în model: 39% · 25% · 36%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,6%2-18,6%1-08,2%1-28,2%0-17,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startWislanie Skawina · 2.40
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hetman Zamosc - Wislanie Skawina?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Hetman Zamosc - Wislanie Skawina?

În III Liga - Gr.4 (Polonia).

Unde s-a jucat Hetman Zamosc - Wislanie Skawina?

Pe Stadion OSiR, în Zamość, sâmbătă, 22 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Hetman Zamosc - Wislanie Skawina?

Niciuna clar: cotele erau 2.57 la gazde și 2.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Hetman Zamosc - Wislanie Skawina?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din III Liga - Gr.4

Toată liga →