Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

PanamaPanama · LPF - Apertura

Herrera - Veraguas

Statistici și rezultat final · luni, 17 august

PanamaLPF - Apertura · Panama Final
Herrera
EÎEVÎ
Final2-2Pauză 2-2
Veraguas
EVVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Herrera 29%Egal 34%Veraguas 37%

Herrera 2-2 Veraguas: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Herrera 2-2 Veraguas (pauză 2-2). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 34%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG a ieșit (50%). Scorul exact 2-2 avea 4,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (5-7) și 6 cartonașe galbene (4-2).

Herreraîn meciVeraguas
5
Cornere
7
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Herrera vs Veraguas

Herrera marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,8. Veraguas marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. Ultimele 8 întâlniri directe: Herrera 1, egal 2, Veraguas 5.

~2,5goluri estimate
46%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Herreraultimele 5Veraguas
1,00
Puncte / meci
1,80
0,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,8
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
5

Ultimele 5 meciuri Herrera și ultimele 5 Veraguas, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Herrera1-2-2

E
Herrera - Veraguas17.08.26 · LPF - Apertura
2-2
Î
San Francisco FC - Herrera08.08.26 · LPF - Apertura
3-1
E
CA Independiente (PAN) - Herrera04.08.26 · LPF - Apertura
0-0
V
Herrera - Union Cocle27.07.26 · LPF - Apertura
1-0
Î
Union Cocle - Herrera03.05.26 · LPF - Clausura
4-0

Veraguas2-3-0

E
Herrera - Veraguas17.08.26 · LPF - Apertura
2-2
V
Union Cocle - Veraguas10.08.26 · LPF - Apertura
0-1
V
Veraguas - CD Universitario03.08.26 · LPF - Apertura
2-1
E
Veraguas - CA Independiente (PAN)27.07.26 · LPF - Apertura
1-1
E
Veraguas - Alianza Panama17.05.26 · LPF - Clausura
1-1

Întâlniri directe Herrera - Veraguas

Herrera 1Egal 2Veraguas 5
E
Herrera - Veraguas17.08.2026 · pauză 2-2
2-2
Î
Herrera - Veraguas13.04.2026 · pauză 0-1
1-2
Î
Veraguas - Herrera09.02.2026 · pauză 3-0
5-0
Î
Herrera - Veraguas13.10.2025 · pauză 0-1
0-2
Î
Veraguas - Herrera19.07.2025 · pauză 0-0
4-1
V
Herrera - Veraguas11.05.2025 · pauză 1-0
3-0
Î
Veraguas - Herrera21.01.2025 · pauză 1-0
2-1
E
Herrera - Veraguas21.10.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Herrera. 6 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Herrera - Veraguas

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Herrera3.1029% fără marjă
X · Egal2.6534% fără marjă
2 · Veraguas2.4037% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.65
X2 1.25
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.28
Sub 2.5 1.75
Peste 2.5 1.97

Ambele marchează

GG Da 1.78
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.35
Pauză peste 1.5 2.77

Analiza de dinainte de meci

Herrera - Veraguas s-a jucat luni, 17 august, în LPF - Apertura (Panama). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Herrera vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Veraguas n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 7-5.

În ultimele 8 întâlniri directe, Herrera a câștigat o dată, Veraguas de 5 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,1 goluri în medie. Ultima: Herrera - Veraguas 2-2, pe 17 august 2026.

La case, diferența e mică: Herrera are cota 3.10, Veraguas 2.40. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.97, iar GG la 1.78.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,0 pentru Herrera și 1,5 pentru Veraguas. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 73% în model, dar la 1.25 plătește sub cota corectă de 1.37. Peste 1.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.28, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Herrera - Veraguas

Goluri estimate: 1,04 Herrera și 1,48 Veraguas, total 2,52. 1X2 în model: 27% · 26% · 47%. Peste 2,5: 46% (cotă corectă 2.17). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
26%2
21%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 54% · peste 2,5: 46% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-111,9%1-29,2%0-28,8%1-08,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Herrera. Herrera a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză2-2
Cornere5-7
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startVeraguas · 2.40
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Herrera - Veraguas?

S-a jucat luni, 17 august, ora 00:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Herrera - Veraguas?

În LPF - Apertura (Panama).

Cine era favorită în Herrera - Veraguas?

Niciuna clar: cotele erau 3.10 la gazde și 2.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Herrera - Veraguas?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din LPF - Apertura

Toată liga →