Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Hereford - Shrewsbury Town

Statistici și rezultat final · marți, 28 iulie

Amicale intercluburi Final
Hereford
ÎEVVÎ
Final1-1Pauză 1-0
Shrewsbury Town
ÎVEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Hereford 23%Egal 24%Shrewsbury Town 53%

Hereford 1-1 Shrewsbury Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hereford 1-1 Shrewsbury Town (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG a ieșit (56%). Scorul exact 1-1 avea 11,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (1-12) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Herefordîn meciShrewsbury Town
1
Cornere
12
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hereford vs Shrewsbury Town

Hereford marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,8. Shrewsbury Town marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,0. La Hereford, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Herefordultimele 5Shrewsbury Town
1,40
Puncte / meci
1,00
1,6
Goluri marcate / meci
0,4
1,8
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
20%
80%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Hereford și ultimele 5 Shrewsbury Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hereford2-1-2

Î
Hereford - Solihull Moors25.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
E
Hereford - Peterborough Sports25.04.26 · National League - Nord
2-2
V
Hereford - Marine21.04.26 · National League - Nord
2-1
V
Hereford - Radcliffe18.04.26 · National League - Nord
3-1
Î
Hereford - Oxford City14.04.26 · National League - Nord
1-2

Shrewsbury Town1-2-2

Î
Shrewsbury Town - West Bromwich Albion25.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
V
Shrewsbury Town - Everton U2121.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Shrewsbury Town - Radcliffe17.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
Stafford Rangers - Shrewsbury Town14.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Gillingham - Shrewsbury Town02.05.26 · League Two
1-0

Ponturi Hereford - Shrewsbury Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hereford4.0023% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Shrewsbury Town1.7453% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.95
X2 1.19
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.32
Peste 2.5 1.51

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.59
Pauză peste 1.5 2.17

Cornere

Sub 9.5 1.57
Peste 9.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Hereford - Shrewsbury Town s-a jucat marți, 28 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Hereford are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 8-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Shrewsbury Town vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Shrewsbury Town pleacă favorită, la cota 1.74. Egalul e la 3.80, iar Hereford la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.51, iar GG la 1.54.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Hereford și 1,5 pentru Shrewsbury Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 32% la victorie, față de 23%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 68% în model, dar la 1.19 plătește sub cota corectă de 1.47. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.13, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hereford - Shrewsbury Town

Goluri estimate: 1,26 Hereford și 1,51 Shrewsbury Town, total 2,77. 1X2 în model: 32% · 25% · 43%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,9%0-19,5%1-29,0%1-07,9%2-17,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hereford. Hereford a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Shrewsbury Town. Shrewsbury Town a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,4 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Shrewsbury Town e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere1-12
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startShrewsbury Town · 1.74
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hereford - Shrewsbury Town?

S-a jucat marți, 28 iulie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Hereford - Shrewsbury Town?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Hereford - Shrewsbury Town?

Pe Edgar Street, în Hereford, marți, 28 iulie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Hereford - Shrewsbury Town?

Shrewsbury Town pleca favorită, la cota 1.74. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Hereford - Shrewsbury Town?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →