Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · CONCACAF - Cupa Americii Centrale

Herediano - CD Marathon

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

CONCACAF - Cupa Americii Centrale Final
Herediano
EEVVV
Final0-0Pauză 0-0
CD Marathon
EEEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Herediano 39%Egal 40%CD Marathon 22%

Herediano 0-0 CD Marathon: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Herediano 0-0 CD Marathon (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru egalul, iar cotele fără marjă 40%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 1,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 70%), iar GG n-a ieșit (NG avea 63%). Scorul exact 0-0 avea 14,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 2 cornere (2-0) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Heredianoîn meciCD Marathon
2
Cornere
0
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Herediano vs CD Marathon

Herediano marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,2. CD Marathon marchează 0,6 goluri pe meci și primește 0,8. La Herediano, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,9goluri estimate
30%peste 2,5 goluri
37%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Heredianoultimele 5CD Marathon
2,20
Puncte / meci
1,20
1,0
Goluri marcate / meci
0,6
0,2
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
1
0%
Peste 2,5 goluri
0%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Herediano și ultimele 5 CD Marathon, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Herediano3-2-0

E
Herediano - CD Marathon31.07.26 · CONCACAF - Cupa Americii Centrale
0-0
E
Herediano - Puntarenas24.07.26 · Primera Division
1-1
V
Herediano - Deportivo Saprissa18.07.26 · Recopa
1-0
V0-1
V
Herediano - Deportivo Saprissa17.05.26 · Primera Division
2-0

CD Marathon1-3-1

E
Herediano - CD Marathon31.07.26 · CONCACAF - Cupa Americii Centrale
0-0
E
CD Marathon - Motagua22.05.26 · Liga Nacional - Clausura
1-1
E
Real Espana - CD Marathon19.05.26 · Liga Nacional - Clausura
1-1
V
CD Marathon - CD Olimpia16.05.26 · Liga Nacional - Clausura
1-0
Î
CD Olimpia - CD Marathon07.05.26 · Liga Nacional - Clausura
2-0

Întâlniri directe Herediano - CD Marathon

Herediano 0Egal 1CD Marathon 0
E
Herediano - CD Marathon31.07.2026 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Herediano. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Herediano - CD Marathon

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Herediano2.3539% fără marjă
X · Egal2.3040% fără marjă
2 · CD Marathon4.2022% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.15
X2 1.97
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.28
Sub 2.5 1.76
Peste 2.5 1.95

Ambele marchează

GG Da 1.87
GG Nu 1.83

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.37
Pauză peste 1.5 2.70

Analiza de dinainte de meci

Herediano - CD Marathon s-a jucat vineri, 31 iulie, în CONCACAF - Cupa Americii Centrale. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Herediano n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 5-1. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. CD Marathon vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Herediano - CD Marathon 0-0, pe 31 iulie 2026.

Herediano pleacă favorită, la cota 2.35. Egalul e la 2.30, iar CD Marathon la 4.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 39% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.95, iar GG la 1.87.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Herediano și 0,8 pentru CD Marathon. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 46% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.15, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 70%. Cota de 1.76 e peste cea corectă (1.43). Nu marchează ambele (NG) merită privit: 63% în model, iar 1.83 plătește peste cota corectă de 1.59. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Herediano - CD Marathon

Goluri estimate: 1,18 Herediano și 0,75 CD Marathon, total 1,93. 1X2 în model: 46% · 31% · 23%. Peste 2,5: 30% (cotă corectă 3.33). GG: 37% (cotă corectă 2.70). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

15%0
28%1
27%2
17%3
8%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 70% · peste 2,5: 30% (verde).

Scoruri probabile

1-017,1%0-014,5%1-112,8%0-110,9%2-010,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,3 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere2-0
Cartonașe galbene3-2
Goluri estimate~1,9
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Herediano - CD Marathon?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 04:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Herediano - CD Marathon?

În CONCACAF - Cupa Americii Centrale.

Unde s-a jucat Herediano - CD Marathon?

Pe Stadionul Alejandro Morera Soto, în Alajuela, vineri, 31 iulie, ora 04:00 (ora României).

Cine era favorită în Herediano - CD Marathon?

Herediano pleca favorită, la cota 2.35. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Herediano - CD Marathon?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.