Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Hemel Hempstead Town - Maidenhead United

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Final0-1Pauză 0-1
Maidenhead United
EÎÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Hemel Hempstead Town 39%Egal 29%Maidenhead United 32%

Hemel Hempstead Town 0-1 Maidenhead United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hemel Hempstead Town 0-1 Maidenhead United (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru victoria lui Maidenhead United, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG n-a ieșit (NG avea 56%). Scorul exact 0-1 avea 8,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (4-3) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Hemel Hempstead Townîn meciMaidenhead United
4
Cornere
3
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hemel Hempstead Town vs Maidenhead United

Hemel Hempstead Town marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,8. Maidenhead United marchează 0,2 goluri pe meci și primește 1,0. La Maidenhead United, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,3goluri estimate
41%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Hemel Hempstead Townultimele 5Maidenhead United
2,20
Puncte / meci
0,40
2,4
Goluri marcate / meci
0,2
0,8
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
0%
80%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Hemel Hempstead Town și ultimele 5 Maidenhead United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hemel Hempstead Town3-2-0

V
Farnborough - Hemel Hempstead Town15.08.26 · National League - Sud
0-2
E
Hemel Hempstead Town - Chelmsford City08.08.26 · National League - Sud
1-1
E
St Albans City - Hemel Hempstead Town01.08.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Kettering Town - Hemel Hempstead Town25.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
Hendon - Hemel Hempstead Town21.07.26 · Amicale intercluburi
1-5

Maidenhead United0-2-3

E
Maidenhead United - Dorking Wanderers15.08.26 · National League - Sud
0-0
Î
Truro City - Maidenhead United08.08.26 · National League - Sud
2-0
Î
Brackley Town - Maidenhead United01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Wimborne Town - Maidenhead United25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
Maidenhead United - Wolverhampton22.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Întâlniri directe Hemel Hempstead Town - Maidenhead United

Hemel Hempstead Town 0Egal 2Maidenhead United 0
E
Hemel Hempstead Town - Maidenhead United20.12.2025 · pauză 0-0
0-0
E
Maidenhead United - Hemel Hempstead Town19.08.2025 · pauză 2-2
2-2

V/E/Î din perspectiva Hemel Hempstead Town. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hemel Hempstead Town - Maidenhead United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hemel Hempstead Town2.4039% fără marjă
X · Egal3.2529% fără marjă
2 · Maidenhead United2.9032% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.56
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.31
Sub 2.5 1.67
Peste 2.5 2.05

Ambele marchează

GG Da 1.83
GG Nu 1.88

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.32
Pauză peste 1.5 2.87

Analiza de dinainte de meci

Hemel Hempstead Town - Maidenhead United s-a jucat marți, 18 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Hemel Hempstead Town n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 12 goluri și a primit 4. Maidenhead United n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 1-5. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Hemel Hempstead Town a câștigat niciodată, Maidenhead United niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Hemel Hempstead Town - Maidenhead United 0-0, pe 20 decembrie 2025.

La case, diferența e mică: Hemel Hempstead Town are cota 2.40, Maidenhead United 2.90. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.05, iar GG la 1.83.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,5 pentru Hemel Hempstead Town și 0,8 pentru Maidenhead United. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 53% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Hemel Hempstead Town merită privit: 53% în model, iar 2.40 plătește peste cota corectă de 1.89. Sub 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.67 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Hemel Hempstead Town - Maidenhead United

Goluri estimate: 1,50 Hemel Hempstead Town și 0,83 Maidenhead United, total 2,33. 1X2 în model: 53% · 26% · 21%. Peste 2,5: 41% (cotă corectă 2.44). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
26%2
20%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 59% · peste 2,5: 41% (verde).

Scoruri probabile

1-014,6%1-112,1%2-010,9%0-09,7%2-19,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Maidenhead United. Maidenhead United a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere4-3
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startHemel Hempstead Town · 2.40
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hemel Hempstead Town - Maidenhead United?

S-a jucat marți, 18 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Hemel Hempstead Town - Maidenhead United?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Hemel Hempstead Town - Maidenhead United?

Pe Vauxhall Ground, în Hemel Hempstead, marți, 18 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Hemel Hempstead Town - Maidenhead United?

Niciuna clar: cotele erau 2.40 la gazde și 2.90 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Hemel Hempstead Town - Maidenhead United?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →