Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Heidenheim - Bayern Munchen

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

Amicale intercluburi Final
Heidenheim
ÎVVÎE
Final2-4Pauză 2-1
Bayern Munchen
VVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Heidenheim 14%Egal 16%Bayern Munchen 70%

Heidenheim 2-4 Bayern Munchen: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Heidenheim 2-4 Bayern Munchen (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 72% pentru victoria lui Bayern Munchen, iar cotele fără marjă 70%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 4,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 84%), iar GG a ieșit (73%). Scorul exact 2-4 avea 4,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Heidenheimîn meciBayern Munchen
3
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Heidenheim vs Bayern Munchen

Heidenheim marchează 2,2 goluri pe meci și primește 2,4. Bayern Munchen marchează 4,6 goluri pe meci și primește 1,0. La Bayern Munchen, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Heidenheim 1, egal 1, Bayern Munchen 3.

~4,6goluri estimate
84%peste 2,5 goluri
73%ambele marchează
1-3scorul cel mai probabil
Heidenheimultimele 5Bayern Munchen
1,40
Puncte / meci
2,40
2,2
Goluri marcate / meci
4,6
2,4
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
100%
100%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Heidenheim și ultimele 5 Bayern Munchen, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Heidenheim2-1-2

Î
Hertha Berlin - Heidenheim15.08.26 · Bundesliga 2
4-1
V
Heidenheim - Osnabruck08.08.26 · Bundesliga 2
4-3
V
Heidenheim - Ingolstadt01.08.26 · Amicale intercluburi
4-1
Î
Hamburger - Heidenheim25.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
E
Bologna - Heidenheim22.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Bayern Munchen4-0-1

V
Bayern Munchen - RB Leipzig15.08.26 · Amicale intercluburi
3-1
V
Aston Villa - Bayern Munchen07.08.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Jeju SK - Bayern Munchen04.08.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
FC Rottach-Egern - Bayern Munchen30.07.26 · Amicale intercluburi
0-15
Î
Wehen Wiesbaden - Bayern Munchen25.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Întâlniri directe Heidenheim - Bayern Munchen

Heidenheim 1Egal 1Bayern Munchen 3
E
Bayern Munchen - Heidenheim02.05.2026 · pauză 1-2
3-3
Î
Heidenheim - Bayern Munchen21.12.2025 · pauză 0-2
0-4
Î
Heidenheim - Bayern Munchen19.04.2025 · pauză 0-3
0-4
Î
Bayern Munchen - Heidenheim07.12.2024 · pauză 1-0
4-2
V
Heidenheim - Bayern Munchen06.04.2024 · pauză 0-2
3-2

V/E/Î din perspectiva Heidenheim. 5 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Heidenheim - Bayern Munchen

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Heidenheim6.7014% fără marjă
X · Egal5.9016% fără marjă
2 · Bayern Munchen1.3270% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 3.10
X2 1.09
12 1.11

Goluri

Peste 1.5 1.04
Sub 2.5 4.30
Peste 2.5 1.18

Ambele marchează

GG Da 1.36
GG Nu 2.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 2.20
Pauză peste 1.5 1.59

Analiza de dinainte de meci

Heidenheim - Bayern Munchen s-a jucat marți, 18 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Heidenheim vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Bayern Munchen are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 23-5. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Heidenheim a câștigat o dată, Bayern Munchen de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 5,0 goluri în medie. Ultima: Bayern Munchen - Heidenheim 3-3, pe 2 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Bayern Munchen, la 1.32, cu egalul la 5.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 70% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.18, iar GG la 1.36.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,4 pentru Heidenheim și 3,2 pentru Bayern Munchen. Scorul cel mai probabil e 1-3.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Bayern Munchen, modelul calculează 72%. Cota de 1.32 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 84% în model, iar 1.18 e aproape de cota corectă (1.19). Ambele marchează (GG): 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. Cota 1.36 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-3.

Probabilități Heidenheim - Bayern Munchen

Goluri estimate: 1,44 Heidenheim și 3,20 Bayern Munchen, total 4,64. 1X2 în model: 14% · 14% · 72%. Peste 2,5: 84% (cotă corectă 1.19). GG: 73% (cotă corectă 1.37). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
5%1
10%2
16%3
19%4
49%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 16% · peste 2,5: 84% (verde).

Scoruri probabile

1-37,6%1-27,1%1-46,1%2-35,5%0-35,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Heidenheim. Heidenheim a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 5,1 goluri, după cote 4,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-4
Pauză2-1
Cornere3-4
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startBayern Munchen · 1.32
Goluri estimate~4,6
Scor probabil1-3

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Heidenheim - Bayern Munchen?

S-a jucat marți, 18 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 2-4.

În ce competiție s-a jucat Heidenheim - Bayern Munchen?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Heidenheim - Bayern Munchen?

Pe Voith-Arena, în Heidenheim an der Brenz, marți, 18 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Heidenheim - Bayern Munchen?

Bayern Munchen pleca favorită, la cota 1.32. Meciul s-a terminat 2-4.

Câte goluri s-au marcat în Heidenheim - Bayern Munchen?

6 goluri, scor final 2-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,6.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →