Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Hebburn Town - Worksop Town

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Hebburn Town
EVVÎÎ
Final1-0Pauză 0-0
Worksop Town
VVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Hebburn Town 32%Egal 28%Worksop Town 41%

Hebburn Town 1-0 Worksop Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hebburn Town 1-0 Worksop Town (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru victoria lui Hebburn Town, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 1-0 avea 6,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (6-4) și 3 cartonașe galbene (0-3).

Hebburn Townîn meciWorksop Town
6
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hebburn Town vs Worksop Town

Hebburn Town marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,6. Worksop Town marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,6. La Worksop Town, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hebburn Townultimele 5Worksop Town
1,40
Puncte / meci
3,00
2,0
Goluri marcate / meci
2,4
1,6
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
5
60%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Hebburn Town și ultimele 5 Worksop Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hebburn Town2-1-2

E
Brackley Town - Hebburn Town15.08.26 · National League - Nord
1-1
V
Hebburn Town - Southport08.08.26 · National League - Nord
3-1
V
Blyth Spartans - Hebburn Town01.08.26 · Amicale intercluburi
2-4
Î
Hebburn Town - Anstey Nomads25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Hebburn Town - Hartlepool United21.07.26 · Amicale intercluburi
2-3

Worksop Town5-0-0

V
Worksop Town - Telford United15.08.26 · National League - Nord
2-1
V
Darlington - Worksop Town08.08.26 · National League - Nord
1-2
V
Worksop Town - Sheffield United U2101.08.26 · Amicale intercluburi
3-1
V
Worksop Town - Mickleover28.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Worksop Town - Garforth Town25.07.26 · Amicale intercluburi
4-0

Întâlniri directe Hebburn Town - Worksop Town

Hebburn Town 1Egal 0Worksop Town 1
Î2-3
V2-4

V/E/Î din perspectiva Hebburn Town. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hebburn Town - Worksop Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hebburn Town2.9532% fără marjă
X · Egal3.3528% fără marjă
2 · Worksop Town2.3041% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.56
X2 1.32
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.27
Sub 2.5 1.77
Peste 2.5 1.95

Ambele marchează

GG Da 1.75
GG Nu 1.97

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.36
Pauză peste 1.5 2.72

Analiza de dinainte de meci

Hebburn Town - Worksop Town s-a jucat marți, 18 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Hebburn Town are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 10-8. Worksop Town n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 12 goluri și a primit 3. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Hebburn Town a câștigat o dată, Worksop Town o dată. Au fost meciuri deschise, cu 5,5 goluri în medie. Ultima: Hebburn Town - Worksop Town 2-3, pe 15 februarie 2025.

Worksop Town pleacă favorită, la cota 2.30. Egalul e la 3.35, iar Hebburn Town la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.95, iar GG la 1.75.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Hebburn Town și 1,7 pentru Worksop Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. Cota 1.32 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 56%. Cota de 1.95 e peste cea corectă (1.79). Ambele marchează (GG) are 58% în model, iar 1.75 e aproape de cota corectă (1.72). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hebburn Town - Worksop Town

Goluri estimate: 1,25 Hebburn Town și 1,69 Worksop Town, total 2,94. 1X2 în model: 28% · 24% · 48%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
16%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%1-29,4%0-18,9%0-27,5%2-17,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hebburn Town. Hebburn Town a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,3 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere6-4
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startWorksop Town · 2.30
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hebburn Town - Worksop Town?

S-a jucat marți, 18 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Hebburn Town - Worksop Town?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Cine era favorită în Hebburn Town - Worksop Town?

Worksop Town pleca favorită, la cota 2.30. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Hebburn Town - Worksop Town?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →