Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Harborough Town - Morecambe

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Harborough Town
EEVEE
Final1-0Pauză 0-0
Morecambe
EÎEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Harborough Town 38%Egal 27%Morecambe 35%

Harborough Town 1-0 Morecambe: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Harborough Town 1-0 Morecambe (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Harborough Town, iar cotele fără marjă 38%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 1-0 avea 8,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (8-2) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Harborough Townîn meciMorecambe
8
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Harborough Town vs Morecambe

Harborough Town marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. Morecambe marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6. La Morecambe, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Harborough Townultimele 5Morecambe
1,40
Puncte / meci
1,60
1,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Harborough Town și ultimele 5 Morecambe, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Harborough Town1-4-0

E
Kings Lynn Town - Harborough Town08.08.26 · National League - Nord
1-1
E
Quorn FC - Harborough Town25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Harborough Town - Chesham United18.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Real Bedford - Harborough Town11.07.26 · Amicale intercluburi
4-4
E
Stamford - Harborough Town25.04.26 · Southern League - PD Central
0-0

Morecambe2-2-1

E
Morecambe - Spennymoor Town08.08.26 · National League - Nord
1-1
Î
Morecambe - Barrow01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
E
Morecambe - Fylde28.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Bury - Morecambe25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Bamber Bridge - Morecambe18.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

Ponturi Harborough Town - Morecambe

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Harborough Town2.4038% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Morecambe2.6535% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.33
X2 1.60
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.67

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.42

Analiza de dinainte de meci

Harborough Town - Morecambe s-a jucat sâmbătă, 15 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Harborough Town n-a pierdut niciunul (o victorie și patru egaluri). Golaveraj: 9-7. Morecambe vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Casele văd un meci echilibrat: 2.40 pentru gazde, 2.65 pentru oaspeți și 3.40 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.67, iar GG la 1.59.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Harborough Town și 1,4 pentru Morecambe. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Harborough Town are 36%, Morecambe 38%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.18 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Harborough Town - Morecambe

Goluri estimate: 1,34 Harborough Town și 1,40 Morecambe, total 2,74. 1X2 în model: 36% · 26% · 38%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%0-19,0%1-08,7%1-28,5%2-18,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere8-2
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startHarborough Town · 2.40
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Harborough Town - Morecambe?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Harborough Town - Morecambe?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Cine era favorită în Harborough Town - Morecambe?

Niciuna clar: cotele erau 2.40 la gazde și 2.65 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Harborough Town - Morecambe?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →