Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Harborough Town - Marine

Statistici și rezultat final · luni, 31 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Harborough Town
ÎVEVE
Final2-1Pauză 1-1
Marine
VVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Harborough Town 57%Egal 23%Marine 21%

Harborough Town 2-1 Marine: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Harborough Town 2-1 Marine (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Harborough Town, iar cotele fără marjă 57%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 2-1 avea 9,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (8-3) și 3 cartonașe galbene (3-0).

Harborough Townîn meciMarine
8
Cornere
3
3
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Harborough Town vs Marine

Harborough Town marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2. Marine marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. La Marine, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Harborough Townultimele 5Marine
1,60
Puncte / meci
1,20
1,6
Goluri marcate / meci
1,2
1,2
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
20%
80%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Harborough Town și ultimele 5 Marine, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Harborough Town2-2-1

Î
Hednesford Town - Harborough Town28.08.26 · National League - Nord
2-1
V
Harborough Town - Darlington22.08.26 · National League - Nord
4-2
E
Oxford City - Harborough Town18.08.26 · National League - Nord
1-1
V
Harborough Town - Morecambe15.08.26 · National League - Nord
1-0
E
Kings Lynn Town - Harborough Town08.08.26 · National League - Nord
1-1

Marine2-0-3

V
Marine - Radcliffe29.08.26 · National League - Nord
2-0
V
Kings Lynn Town - Marine22.08.26 · National League - Nord
1-4
Î
Marine - Chorley18.08.26 · National League - Nord
0-2
Î
Hereford - Marine15.08.26 · National League - Nord
1-0
Î
Marine - Macclesfield08.08.26 · National League - Nord
0-1

Ponturi Harborough Town - Marine

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Harborough Town1.6257% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Marine4.4521% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.15
X2 2.10
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.55
Pauză peste 1.5 2.25

Cornere

Sub 9.5 2.00
Peste 9.5 1.73

Analiza de dinainte de meci

Harborough Town - Marine s-a jucat luni, 31 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Harborough Town vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Marine are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Casele o dau favorită pe Harborough Town, la 1.62, cu egalul la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.63.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Harborough Town și 1,2 pentru Marine. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 48% la victorie, față de 57%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 73% în model, dar la 1.15 plătește sub cota corectă de 1.37. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.15, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Harborough Town - Marine

Goluri estimate: 1,62 Harborough Town și 1,15 Marine, total 2,77. 1X2 în model: 48% · 25% · 27%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,7%1-010,2%2-19,5%2-08,2%0-17,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,5 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-1
Cornere8-3
Cartonașe galbene3-0
Favorită la startHarborough Town · 1.62
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Harborough Town - Marine?

S-a jucat luni, 31 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Harborough Town - Marine?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Cine era favorită în Harborough Town - Marine?

Harborough Town pleca favorită, la cota 1.62. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Harborough Town - Marine?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →