Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

IsraelIsrael · Liga Leumit

Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

IsraelLiga Leumit · Israel Final
Hapoel Rishon Lezion
VÎVÎE
Final2-0Pauză 0-0
Hapoel Kfar Saba
EVÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Hapoel Rishon Lezion 71%Egal 22%Hapoel Kfar Saba 8%

Hapoel Rishon Lezion 2-0 Hapoel Kfar Saba: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hapoel Rishon Lezion 2-0 Hapoel Kfar Saba (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Hapoel Rishon Lezion, iar cotele fără marjă 71%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 2-0 avea 7,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (6-5) și 3 cartonașe galbene (3-0).

Hapoel Rishon Lezionîn meciHapoel Kfar Saba
6
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hapoel Rishon Lezion vs Hapoel Kfar Saba

Hapoel Rishon Lezion marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. Hapoel Kfar Saba marchează 2,8 goluri pe meci și primește 2,0. La Hapoel Kfar Saba, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 7 întâlniri directe: Hapoel Rishon Lezion 2, egal 2, Hapoel Kfar Saba 3.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hapoel Rishon Lezionultimele 5Hapoel Kfar Saba
1,40
Puncte / meci
1,60
1,6
Goluri marcate / meci
2,8
1,6
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
100%
2
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Hapoel Rishon Lezion și ultimele 5 Hapoel Kfar Saba, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hapoel Rishon Lezion2-1-2

V
Kafr Qasim - Hapoel Rishon Lezion11.08.26 · Cupa ligii - National
2-3
Î
SC Ashdod - Hapoel Rishon Lezion06.08.26 · Cupa ligii - National
1-0
V
Hapoel Rishon Lezion - Maccabi Kiryat Gat03.08.26 · Cupa ligii - National
3-1
Î
Maccabi Yafo Kabilyo - Hapoel Rishon Lezion30.07.26 · Cupa ligii - National
4-2
E
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Petah Tikva09.07.26 · Amicale intercluburi
0-0

Hapoel Kfar Saba2-2-1

E
Hapoel Kfar Saba - Kiryat Yam11.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
V
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Raanana06.08.26 · Cupa ligii - National
5-1
Î
Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba03.08.26 · Cupa ligii - National
5-3
V
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Afula30.07.26 · Cupa ligii - National
3-1
E
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Yafo Kabilyo17.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Întâlniri directe Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba

Hapoel Rishon Lezion 2Egal 2Hapoel Kfar Saba 3
Î
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba27.04.2026 · pauză 0-3
0-5
V
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba20.02.2026 · pauză 0-0
2-0
V
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Rishon Lezion17.10.2025 · pauză 0-1
1-3
E
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Rishon Lezion25.04.2025 · pauză 0-1
1-1
E
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Rishon Lezion24.01.2025 · pauză 1-0
2-2
Î
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba23.09.2024 · pauză 1-1
1-2
Î
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba19.04.2024 · pauză 0-1
1-2

V/E/Î din perspectiva Hapoel Rishon Lezion. 5 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hapoel Rishon Lezion1.3071% fără marjă
X · Egal4.2022% fără marjă
2 · Hapoel Kfar Saba12.008% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.01
X2 3.20
12 1.16

Goluri

Peste 1.5 1.35
Sub 2.5 1.35
Peste 2.5 2.65

Ambele marchează

GG Da 2.20
GG Nu 1.60

Analiza de dinainte de meci

Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba s-a jucat marți, 18 august, în Liga Leumit (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Hapoel Rishon Lezion vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Hapoel Kfar Saba are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 14-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 7 întâlniri directe, Hapoel Rishon Lezion a câștigat de 2 ori, Hapoel Kfar Saba de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba 0-5, pe 27 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Hapoel Rishon Lezion, la 1.30, cu egalul la 4.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 71% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.65, iar GG la 2.20.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,7 pentru Hapoel Rishon Lezion și 1,3 pentru Hapoel Kfar Saba. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 48% la victorie, față de 71%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 72% în model, dar la 1.01 plătește sub cota corectă de 1.39. Peste 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Casele dau 2.65, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 2.20 e peste cea corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba

Goluri estimate: 1,74 Hapoel Rishon Lezion și 1,28 Hapoel Kfar Saba, total 3,02. 1X2 în model: 48% · 24% · 28%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%2-19,5%1-08,5%2-07,4%1-27,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hapoel Rishon Lezion. Hapoel Rishon Lezion a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Hapoel Kfar Saba. Hapoel Kfar Saba a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,0 goluri, după cote 2,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză0-0
Cornere6-5
Cartonașe galbene3-0
Favorită la startHapoel Rishon Lezion · 1.30
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba?

S-a jucat marți, 18 august, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba?

În Liga Leumit (Israel).

Unde s-a jucat Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba?

Pe Stadionul Haberfeld, în Rishon le-Zion (Rishon LeZion), marți, 18 august, ora 19:30 (ora României).

Cine era favorită în Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba?

Hapoel Rishon Lezion pleca favorită, la cota 1.30. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Liga Leumit

Toată liga →