Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

IsraelIsrael · Cupa Ligii

Hapoel Ramat Gan - Hapoel Jerusalem

Statistici și rezultat final · miercuri, 5 august

IsraelCupa Ligii · Israel Final
Hapoel Ramat Gan
VVEVV
Final2-2Pauză 1-1
Hapoel Jerusalem
VÎVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Hapoel Ramat Gan 35%Egal 29%Hapoel Jerusalem 36%

Hapoel Ramat Gan 2-2 Hapoel Jerusalem: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hapoel Ramat Gan 2-2 Hapoel Jerusalem (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 2-2 avea 5,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Hapoel Ramat Ganîn meciHapoel Jerusalem
3
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hapoel Ramat Gan vs Hapoel Jerusalem

Hapoel Ramat Gan marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. Hapoel Jerusalem marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. La Hapoel Ramat Gan, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hapoel Ramat Ganultimele 5Hapoel Jerusalem
2,60
Puncte / meci
1,40
2,0
Goluri marcate / meci
1,2
1,2
Goluri primite / meci
1,4
4
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
40%
100%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Hapoel Ramat Gan și ultimele 5 Hapoel Jerusalem, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hapoel Ramat Gan4-1-0

V
Maccabi Netanya - Hapoel Ramat Gan02.08.26 · Cupa Ligii
2-3
V
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Petah Tikva29.07.26 · Cupa Ligii
2-1
E
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ramat Gan25.05.26 · Liga Leumit
1-1
V
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Rishon Lezion20.05.26 · Liga Leumit
2-1
V
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Kfar Shalem15.05.26 · Liga Leumit
2-1

Hapoel Jerusalem2-1-2

V
Hapoel Jerusalem - Maccabi Petah Tikva02.08.26 · Cupa Ligii
1-0
Î
Maccabi Netanya - Hapoel Jerusalem25.07.26 · Cupa Ligii
3-1
V
Gornik Leczna - Hapoel Jerusalem19.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Jerusalem10.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Hapoel Jerusalem - Ironi Tiberias18.05.26 · Premier League
0-2

Ponturi Hapoel Ramat Gan - Hapoel Jerusalem

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hapoel Ramat Gan2.6235% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · Hapoel Jerusalem2.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.41
X2 1.42
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.71
Peste 2.5 2.00

Ambele marchează

GG Da 1.78
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.33
Pauză peste 1.5 2.82

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.87

Analiza de dinainte de meci

Hapoel Ramat Gan - Hapoel Jerusalem s-a jucat miercuri, 5 august, în Cupa Ligii (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Hapoel Ramat Gan n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 10 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Hapoel Jerusalem are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7.

La case, diferența e mică: Hapoel Ramat Gan are cota 2.62, Hapoel Jerusalem 2.52. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.00, iar GG la 1.78.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Hapoel Ramat Gan și 1,2 pentru Hapoel Jerusalem. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 42% la victorie, față de 35%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.41 e corectă, fără plus. Peste 1.5 goluri are 75% în model, iar 1.30 e aproape de cota corectă (1.33). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hapoel Ramat Gan - Hapoel Jerusalem

Goluri estimate: 1,47 Hapoel Ramat Gan și 1,24 Hapoel Jerusalem, total 2,71. 1X2 în model: 42% · 26% · 32%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%1-09,8%2-18,9%0-18,3%1-27,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-1
Cornere3-5
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startHapoel Jerusalem · 2.52
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hapoel Ramat Gan - Hapoel Jerusalem?

S-a jucat miercuri, 5 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Hapoel Ramat Gan - Hapoel Jerusalem?

În Cupa Ligii (Israel).

Unde s-a jucat Hapoel Ramat Gan - Hapoel Jerusalem?

Pe Rehovot Stadium, miercuri, 5 august, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Hapoel Ramat Gan - Hapoel Jerusalem?

Niciuna clar: cotele erau 2.62 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Hapoel Ramat Gan - Hapoel Jerusalem?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.