Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

IsraelIsrael · Liga Leumit

Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

IsraelLiga Leumit · Israel Final
Hapoel Raanana
VÎVÎV
Final2-0Pauză 2-0
Șanse înainte de meci, după cote
Hapoel Raanana 46%Egal 27%Maccabi Ahi Nazareth 27%

Hapoel Raanana 2-0 Maccabi Ahi Nazareth: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hapoel Raanana 2-0 Maccabi Ahi Nazareth (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Hapoel Raanana, iar cotele fără marjă 46%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 2-0 avea 7,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (5-6) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Hapoel Raananaîn meciMaccabi Ahi Nazareth
5
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hapoel Raanana vs Maccabi Ahi Nazareth

Hapoel Raanana marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,8. Maccabi Ahi Nazareth marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hapoel Raananaultimele 5Maccabi Ahi Nazareth
1,80
Puncte / meci
1,20
2,0
Goluri marcate / meci
1,2
1,8
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Hapoel Raanana și ultimele 5 Maccabi Ahi Nazareth, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hapoel Raanana3-0-2

V
Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth12.08.26 · Cupa ligii - National
4-1
Î
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Raanana06.08.26 · Cupa ligii - National
5-1
V
Hapoel Raanana - Hapoel Afula03.08.26 · Cupa ligii - National
3-1
Î
Maccabi Herzliya - Hapoel Raanana30.07.26 · Cupa ligii - National
2-0
V
Hapoel Raanana - Ironi Modiin25.05.26 · Liga Leumit
2-0

Maccabi Ahi Nazareth1-3-1

Î
Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth12.08.26 · Cupa ligii - National
4-1
E
Maccabi Bnei Raina - Maccabi Ahi Nazareth06.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
E
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Acre03.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
E
Kiryat Yam - Maccabi Ahi Nazareth30.07.26 · Cupa ligii - National
0-0

Întâlniri directe Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth

Hapoel Raanana 1Egal 1Maccabi Ahi Nazareth 0

V/E/Î din perspectiva Hapoel Raanana. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hapoel Raanana2.0046% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Maccabi Ahi Nazareth3.3527% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.26
X2 1.65
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.32
Sub 2.5 1.67
Peste 2.5 2.05

Ambele marchează

GG Da 1.87
GG Nu 1.85

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.32
Pauză peste 1.5 2.87

Analiza de dinainte de meci

Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth s-a jucat marți, 18 august, în Liga Leumit (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Hapoel Raanana are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 10-9. Maccabi Ahi Nazareth vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 6.

În ultimele 2 întâlniri directe, Hapoel Raanana a câștigat o dată, Maccabi Ahi Nazareth niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth 4-1, pe 12 august 2026.

Hapoel Raanana pleacă favorită, la cota 2.00. Egalul e la 3.40, iar Maccabi Ahi Nazareth la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.05, iar GG la 1.87.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Hapoel Raanana și 1,3 pentru Maccabi Ahi Nazareth. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.26 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 77% în model, iar 1.32 e aproape de cota corectă (1.30). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth

Goluri estimate: 1,51 Hapoel Raanana și 1,27 Maccabi Ahi Nazareth, total 2,78. 1X2 în model: 43% · 25% · 32%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,9%1-09,4%2-19,0%0-17,9%1-27,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hapoel Raanana. Hapoel Raanana a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,1 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză2-0
Cornere5-6
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startHapoel Raanana · 2.00
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth?

S-a jucat marți, 18 august, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth?

În Liga Leumit (Israel).

Unde s-a jucat Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth?

Pe Ramat Gan Stadium, marți, 18 august, ora 19:30 (ora României).

Cine era favorită în Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth?

Hapoel Raanana pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Liga Leumit

Toată liga →