Duminică18 octombrie
Live 72 Pune pont

IsraelIsrael · Cupa Ligii

Hapoel Petah Tikva - Maccabi Netanya

Statistici și rezultat final · miercuri, 5 august

IsraelCupa Ligii · Israel Final
Hapoel Petah Tikva
ÎVEVE
Final0-2Pauză 0-1
Maccabi Netanya
ÎVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Hapoel Petah Tikva 31%Egal 28%Maccabi Netanya 41%

Hapoel Petah Tikva 0-2 Maccabi Netanya: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hapoel Petah Tikva 0-2 Maccabi Netanya (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Maccabi Netanya, iar cotele fără marjă 41%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG n-a ieșit (NG avea 46%). Scorul exact 0-2 avea 7,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (1-6) și 5 cartonașe galbene (1-4).

Hapoel Petah Tikvaîn meciMaccabi Netanya
1
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hapoel Petah Tikva vs Maccabi Netanya

Hapoel Petah Tikva marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,6. Maccabi Netanya marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,4. La Hapoel Petah Tikva, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Hapoel Petah Tikva 2, egal 0, Maccabi Netanya 2.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hapoel Petah Tikvaultimele 5Maccabi Netanya
1,60
Puncte / meci
2,40
1,0
Goluri marcate / meci
2,4
0,6
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
4
20%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Hapoel Petah Tikva și ultimele 5 Maccabi Netanya, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hapoel Petah Tikva2-2-1

Î
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Petah Tikva29.07.26 · Cupa Ligii
2-1
V
Hapoel Petah Tikva - Maccabi Petah Tikva25.07.26 · Cupa Ligii
1-0
E
Hapoel Petah Tikva - Bnei Yehuda Tel Aviv20.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Spartak Pleven - Hapoel Petah Tikva14.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Petah Tikva09.07.26 · Amicale intercluburi
0-0

Maccabi Netanya4-0-1

Î
Maccabi Netanya - Hapoel Ramat Gan02.08.26 · Cupa Ligii
2-3
V
Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya29.07.26 · Cupa Ligii
1-2
V
Maccabi Netanya - Hapoel Jerusalem25.07.26 · Cupa Ligii
3-1
V
Wieczysta Krakow - Maccabi Netanya18.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Odra Opole - Maccabi Netanya15.07.26 · Amicale intercluburi
2-4

Întâlniri directe Hapoel Petah Tikva - Maccabi Netanya

Hapoel Petah Tikva 2Egal 0Maccabi Netanya 2
V
Maccabi Netanya - Hapoel Petah Tikva31.12.2025 · pauză 0-1
0-2
V
Hapoel Petah Tikva - Maccabi Netanya13.09.2025 · pauză 2-0
3-1
Î
Hapoel Petah Tikva - Maccabi Netanya29.07.2025 · pauză 1-0
2-3
Î
Hapoel Petah Tikva - Maccabi Netanya19.05.2024 · pauză 0-2
1-3

V/E/Î din perspectiva Hapoel Petah Tikva. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hapoel Petah Tikva - Maccabi Netanya

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hapoel Petah Tikva2.9231% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Maccabi Netanya2.2541% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.43
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.85
Peste 2.5 1.85

Ambele marchează

GG Da 1.67
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.40
Pauză peste 1.5 2.60

Cornere

Sub 9.5 1.74
Peste 9.5 1.97

Analiza de dinainte de meci

Hapoel Petah Tikva - Maccabi Netanya s-a jucat miercuri, 5 august, în Cupa Ligii (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Hapoel Petah Tikva are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Maccabi Netanya vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Hapoel Petah Tikva a câștigat de 2 ori, Maccabi Netanya de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,8 goluri în medie. Ultima: Maccabi Netanya - Hapoel Petah Tikva 0-2, pe 31 decembrie 2025.

Maccabi Netanya pleacă favorită, la cota 2.25. Egalul e la 3.30, iar Hapoel Petah Tikva la 2.92. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.85, iar GG la 1.67.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Hapoel Petah Tikva și 1,5 pentru Maccabi Netanya. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Cota 1.43 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.24 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hapoel Petah Tikva - Maccabi Netanya

Goluri estimate: 1,22 Hapoel Petah Tikva și 1,47 Maccabi Netanya, total 2,69. 1X2 în model: 31% · 26% · 43%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%0-110,0%1-28,9%1-08,3%2-17,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 3,8 goluri, iar modelul estimează acum 2,7.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere1-6
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startMaccabi Netanya · 2.25
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hapoel Petah Tikva - Maccabi Netanya?

S-a jucat miercuri, 5 august, ora 19:45 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Hapoel Petah Tikva - Maccabi Netanya?

În Cupa Ligii (Israel).

Unde s-a jucat Hapoel Petah Tikva - Maccabi Netanya?

Pe Stadionul HaMoshava, în Pétaḥ-Tiqva (Petach-Tikva), miercuri, 5 august, ora 19:45 (ora României).

Cine era favorită în Hapoel Petah Tikva - Maccabi Netanya?

Maccabi Netanya pleca favorită, la cota 2.25. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Hapoel Petah Tikva - Maccabi Netanya?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.