Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

IsraelIsrael · Liga Leumit

Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

IsraelLiga Leumit · Israel Final
Hapoel Kfar Shalem
VEEÎV
Final2-0Pauză 0-0
Kafr Qasim
ÎÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Hapoel Kfar Shalem 45%Egal 34%Kafr Qasim 21%

Hapoel Kfar Shalem 2-0 Kafr Qasim: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hapoel Kfar Shalem 2-0 Kafr Qasim (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 52% pentru victoria lui Hapoel Kfar Shalem, iar cotele fără marjă 45%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG n-a ieșit (NG avea 55%). Scorul exact 2-0 avea 10,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (2-6) și 5 cartonașe galbene (1-4).

Hapoel Kfar Shalemîn meciKafr Qasim
2
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hapoel Kfar Shalem vs Kafr Qasim

Hapoel Kfar Shalem marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. Kafr Qasim marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8. Ultimele 6 întâlniri directe: Hapoel Kfar Shalem 2, egal 2, Kafr Qasim 2.

~2,4goluri estimate
43%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Hapoel Kfar Shalemultimele 5Kafr Qasim
1,60
Puncte / meci
0,60
2,0
Goluri marcate / meci
1,0
1,2
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Hapoel Kfar Shalem și ultimele 5 Kafr Qasim, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hapoel Kfar Shalem2-2-1

V
Hapoel Kfar Shalem - Maccabi Kiryat Gat11.08.26 · Cupa ligii - National
1-0
E
Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem06.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
E
Hapoel Kfar Shalem - Ironi Modiin03.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
Î
Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem30.07.26 · Cupa ligii - National
2-1
V
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Shalem25.05.26 · Liga Leumit
2-6

Kafr Qasim1-0-4

Î
Kafr Qasim - Hapoel Rishon Lezion11.08.26 · Cupa ligii - National
2-3
Î
Ironi Modiin - Kafr Qasim06.08.26 · Cupa ligii - National
2-1
Î
Kafr Qasim - Bnei Yehuda Tel Aviv03.08.26 · Cupa ligii - National
0-1
V
Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem30.07.26 · Cupa ligii - National
2-1
Î
Hapoel Afula - Kafr Qasim25.05.26 · Liga Leumit
2-0

Întâlniri directe Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim

Hapoel Kfar Shalem 2Egal 2Kafr Qasim 2
V
Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem03.04.2026 · pauză 0-2
0-3
V
Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim07.11.2025 · pauză 1-1
4-1
E
Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem04.02.2025 · pauză 0-0
1-1
E
Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim06.10.2024 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Hapoel Kfar Shalem. 4 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hapoel Kfar Shalem2.0245% fără marjă
X · Egal2.6534% fără marjă
2 · Kafr Qasim4.4021% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.16
X2 1.67
12 1.40

Goluri

Peste 1.5 1.87
Sub 2.5 1.20
Peste 2.5 3.45

Ambele marchează

GG Da 2.95
GG Nu 1.35

Analiza de dinainte de meci

Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim s-a jucat marți, 18 august, în Liga Leumit (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Hapoel Kfar Shalem vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Kafr Qasim are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 5-9.

În ultimele 6 întâlniri directe, Hapoel Kfar Shalem a câștigat de 2 ori, Kafr Qasim de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem 2-1, pe 30 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Hapoel Kfar Shalem, la 2.02, cu egalul la 2.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.45, iar GG la 2.95.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,5 pentru Hapoel Kfar Shalem și 0,9 pentru Kafr Qasim. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 52% la victorie, față de 45%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Hapoel Kfar Shalem merită privit: 52% în model, iar 2.02 plătește peste cota corectă de 1.92. Sub 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. La 1.20, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim

Goluri estimate: 1,50 Hapoel Kfar Shalem și 0,88 Kafr Qasim, total 2,38. 1X2 în model: 52% · 26% · 22%. Peste 2,5: 43% (cotă corectă 2.33). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
22%1
26%2
21%3
13%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 57% · peste 2,5: 43% (verde).

Scoruri probabile

1-013,9%1-112,2%2-010,4%0-09,3%2-19,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kafr Qasim. Kafr Qasim a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,0 goluri, după cote 1,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză0-0
Cornere2-6
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startHapoel Kfar Shalem · 2.02
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim?

S-a jucat marți, 18 august, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim?

În Liga Leumit (Israel).

Unde s-a jucat Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim?

Pe Shkhunat Hatikva Stadium, în Tel Aviv, marți, 18 august, ora 19:30 (ora României).

Cine era favorită în Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim?

Hapoel Kfar Shalem pleca favorită, la cota 2.02. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Liga Leumit

Toată liga →