Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

IsraelIsrael · Liga Leumit

Hapoel Kfar Saba - Ironi Modiin

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

IsraelLiga Leumit · Israel Final
Hapoel Kfar Saba
ÎEVÎV
Final1-4Pauză 0-0
Ironi Modiin
ÎÎVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Hapoel Kfar Saba 45%Egal 27%Ironi Modiin 28%

Hapoel Kfar Saba 1-4 Ironi Modiin: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hapoel Kfar Saba 1-4 Ironi Modiin (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru victoria lui Ironi Modiin, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 1-4 avea 0,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (5-1) și 6 cartonașe galbene (1-5).

Hapoel Kfar Sabaîn meciIroni Modiin
5
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hapoel Kfar Saba vs Ironi Modiin

Hapoel Kfar Saba marchează 2,4 goluri pe meci și primește 2,0. Ironi Modiin marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hapoel Kfar Sabaultimele 5Ironi Modiin
1,40
Puncte / meci
0,80
2,4
Goluri marcate / meci
0,8
2,0
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Hapoel Kfar Saba și ultimele 5 Ironi Modiin, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hapoel Kfar Saba2-1-2

Î
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba18.08.26 · Liga Leumit
2-0
E
Hapoel Kfar Saba - Kiryat Yam11.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
V
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Raanana06.08.26 · Cupa ligii - National
5-1
Î
Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba03.08.26 · Cupa ligii - National
5-3
V
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Afula30.07.26 · Cupa ligii - National
3-1

Ironi Modiin1-1-3

Î
Ironi Modiin - Maccabi Herzliya18.08.26 · Liga Leumit
0-2
Î
Ironi Modiin - Maccabi Yafo Kabilyo11.08.26 · Cupa ligii - National
0-1
V
Ironi Modiin - Kafr Qasim06.08.26 · Cupa ligii - National
2-1
E
Hapoel Kfar Shalem - Ironi Modiin03.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
Î
Bnei Yehuda Tel Aviv - Ironi Modiin30.07.26 · Cupa ligii - National
3-1

Întâlniri directe Hapoel Kfar Saba - Ironi Modiin

Hapoel Kfar Saba 1Egal 0Ironi Modiin 1
Î
Ironi Modiin - Hapoel Kfar Saba30.03.2026 · pauză 1-0
1-0
V
Hapoel Kfar Saba - Ironi Modiin03.11.2025 · pauză 1-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Hapoel Kfar Saba. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hapoel Kfar Saba - Ironi Modiin

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hapoel Kfar Saba2.0245% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Ironi Modiin3.3028% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.63
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.80
Peste 2.5 1.90

Ambele marchează

GG Da 1.75
GG Nu 1.97

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.37
Pauză peste 1.5 2.67

Analiza de dinainte de meci

Hapoel Kfar Saba - Ironi Modiin s-a jucat duminică, 23 august, în Liga Leumit (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Hapoel Kfar Saba are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 12-10. Ironi Modiin vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 8.

În ultimele 2 întâlniri directe, Hapoel Kfar Saba a câștigat o dată, Ironi Modiin o dată. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Ironi Modiin - Hapoel Kfar Saba 1-0, pe 30 martie 2026.

Hapoel Kfar Saba pleacă favorită, la cota 2.02. Egalul e la 3.40, iar Ironi Modiin la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.90, iar GG la 1.75.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru Hapoel Kfar Saba și 1,3 pentru Ironi Modiin. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 72% în model, dar la 1.29 plătește sub cota corectă de 1.39. Peste 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Casele dau 1.90, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 59%. Cota de 1.75 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hapoel Kfar Saba - Ironi Modiin

Goluri estimate: 1,75 Hapoel Kfar Saba și 1,26 Ironi Modiin, total 3,01. 1X2 în model: 49% · 23% · 28%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%2-19,5%1-08,6%2-07,5%1-26,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hapoel Kfar Saba. Hapoel Kfar Saba a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Ironi Modiin. Ironi Modiin a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,4 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-4
Pauză0-0
Cornere5-1
Cartonașe galbene1-5
Favorită la startHapoel Kfar Saba · 2.02
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hapoel Kfar Saba - Ironi Modiin?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-4.

În ce competiție s-a jucat Hapoel Kfar Saba - Ironi Modiin?

În Liga Leumit (Israel).

Unde s-a jucat Hapoel Kfar Saba - Ironi Modiin?

Pe Stadionul Levita, în Kfar Saba, duminică, 23 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Hapoel Kfar Saba - Ironi Modiin?

Hapoel Kfar Saba pleca favorită, la cota 2.02. Meciul s-a terminat 1-4.

Câte goluri s-au marcat în Hapoel Kfar Saba - Ironi Modiin?

5 goluri, scor final 1-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Liga Leumit

Toată liga →