Luni19 octombrie
Live 24 Pune pont

International cluburi · Liga Campionilor

Hapoel Beer Sheva - Sabah Baku

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

Liga Campionilor Final
Final2-1Pauză 1-1
Sabah Baku
VVÎVV
Șanse înainte de start, după cote
Hapoel Beer Sheva 36%Egal 28%Sabah Baku 36%

Hapoel Beer Sheva 2-1 Sabah Baku: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hapoel Beer Sheva 2-1 Sabah Baku (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru victoria lui Hapoel Beer Sheva, iar cotele fără marjă 36%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG a ieșit (51%). Scorul exact 2-1 avea 6,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (3-2) și 3 cartonașe galbene (3-0).

Hapoel Beer Shevaîn meciSabah Baku
3
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hapoel Beer Sheva vs Sabah Baku

Hapoel Beer Sheva marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. Sabah Baku marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,4.

~2,6goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hapoel Beer Shevaultimele 5Sabah Baku
1,80
Puncte / meci
2,40
1,2
Goluri marcate / meci
2,0
1,2
Goluri primite / meci
0,4
3
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Hapoel Beer Sheva și ultimele 5 Sabah Baku, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Hapoel Beer Sheva3-0-2

Î
Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva15.08.26 · Cupa Ligii
4-0
V
Crvena Zvezda - Hapoel Beer Sheva11.08.26 · Liga Campionilor
0-2
V
Hapoel Beer Sheva - Crvena Zvezda04.08.26 · Liga Campionilor
1-0
V
Hapoel Beer Sheva - Vikingur Reykjavik29.07.26 · Liga Campionilor
2-0
Î
Vikingur Reykjavik - Hapoel Beer Sheva21.07.26 · Liga Campionilor
2-1

Sabah Baku4-0-1

V
Sabah Baku - Kapaz15.08.26 · Premier League
2-0
V
Sabah Baku - AGF Aarhus11.08.26 · Liga Campionilor
4-0
Î
AGF Aarhus - Sabah Baku05.08.26 · Liga Campionilor
2-1
V
KuPS - Sabah Baku28.07.26 · Liga Campionilor
0-2
V
Sabah Baku - KuPS21.07.26 · Liga Campionilor
1-0

Ponturi Hapoel Beer Sheva - Sabah Baku

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Hapoel Beer Sheva2.6236% fără marjă
X · Egal3.3528% fără marjă
2 · Sabah Baku2.6736% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.60
12 1.34

Goluri

Peste 1.5 1.27
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.87

Ambele marchează

GG Da 1.70
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.46
Pauză peste 1.5 2.75

Cornere

Sub 9.5 1.58
Peste 9.5 2.30

Analiza de dinainte de meci

Hapoel Beer Sheva - Sabah Baku s-a jucat miercuri, 19 august, în Liga Campionilor. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Hapoel Beer Sheva vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Sabah Baku are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 10-2.

La case, diferența e mică: Hapoel Beer Sheva are cota 2.62, Sabah Baku 2.67. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.87, iar GG la 1.70.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Hapoel Beer Sheva și 1,5 pentru Sabah Baku. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 28% la victorie, față de 36%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 72%. Cota de 1.60 e peste cea corectă (1.39). Peste 1.5 goluri are 72% în model, dar la 1.27 plătește sub cota corectă de 1.39. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din miercuri, 19 august, cu rezultatele

Probabilități Hapoel Beer Sheva - Sabah Baku

Goluri estimate: 1,08 Hapoel Beer Sheva și 1,48 Sabah Baku, total 2,56. 1X2 în model: 28% · 26% · 46%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
21%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-111,4%1-29,1%0-28,5%1-08,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-1
Cornere3-2
Cartonașe galbene3-0
Favorită la startHapoel Beer Sheva · 2.62
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hapoel Beer Sheva - Sabah Baku?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Hapoel Beer Sheva - Sabah Baku?

În Liga Campionilor.

Cine era favorită în Hapoel Beer Sheva - Sabah Baku?

Niciuna clar: cotele erau 2.62 la gazde și 2.67 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Hapoel Beer Sheva - Sabah Baku?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Liga Campionilor

Toată liga →