Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

IsraelIsrael · Liga Leumit

Hapoel Acre - Maccabi Kiryat Gat

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

IsraelLiga Leumit · Israel Final
Hapoel Acre
VVEEE
Final0-2Pauză 0-1
Maccabi Kiryat Gat
ÎEÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Hapoel Acre 40%Egal 29%Maccabi Kiryat Gat 32%

Hapoel Acre 0-2 Maccabi Kiryat Gat: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hapoel Acre 0-2 Maccabi Kiryat Gat (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru victoria lui Maccabi Kiryat Gat, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG n-a ieșit (NG avea 51%). Scorul exact 0-2 avea 4,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (1-7) și 4 cartonașe galbene (0-4).

Hapoel Acreîn meciMaccabi Kiryat Gat
1
Cornere
7
0
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hapoel Acre vs Maccabi Kiryat Gat

Hapoel Acre marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. Maccabi Kiryat Gat marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8. La Hapoel Acre, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hapoel Acreultimele 5Maccabi Kiryat Gat
1,80
Puncte / meci
0,40
1,2
Goluri marcate / meci
1,0
0,6
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
0
20%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Hapoel Acre și ultimele 5 Maccabi Kiryat Gat, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hapoel Acre2-3-0

V
Maccabi Herzliya - Hapoel Acre11.08.26 · Cupa ligii - National
0-2
V
Hapoel Acre - Kiryat Yam06.08.26 · Cupa ligii - National
1-0
E
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Acre03.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
E
Maccabi Bnei Raina - Hapoel Acre30.07.26 · Cupa ligii - National
0-0
E
Hapoel Nof HaGalil - Hapoel Acre25.05.26 · Liga Leumit
2-2

Maccabi Kiryat Gat0-2-3

Î
Hapoel Kfar Shalem - Maccabi Kiryat Gat11.08.26 · Cupa ligii - National
1-0
E
Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Yafo Kabilyo06.08.26 · Cupa ligii - National
2-2
Î
Hapoel Rishon Lezion - Maccabi Kiryat Gat03.08.26 · Cupa ligii - National
3-1
Î
SC Ashdod - Maccabi Kiryat Gat30.07.26 · Cupa ligii - National
2-1
E1-1

Ponturi Hapoel Acre - Maccabi Kiryat Gat

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hapoel Acre2.3240% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · Maccabi Kiryat Gat2.9032% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.54
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.27
Sub 2.5 1.78
Peste 2.5 1.92

Ambele marchează

GG Da 1.76
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.36
Pauză peste 1.5 2.72

Analiza de dinainte de meci

Hapoel Acre - Maccabi Kiryat Gat s-a jucat marți, 18 august, în Liga Leumit (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Hapoel Acre n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 6 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Maccabi Kiryat Gat n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-9.

La case, diferența e mică: Hapoel Acre are cota 2.32, Maccabi Kiryat Gat 2.90. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.92, iar GG la 1.76.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Hapoel Acre și 1,0 pentru Maccabi Kiryat Gat. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 47% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 74% în model, iar 1.35 e aproape de cota corectă (1.35). Sub 2.5 goluri: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. Cota 1.78 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hapoel Acre - Maccabi Kiryat Gat

Goluri estimate: 1,44 Hapoel Acre și 1,01 Maccabi Kiryat Gat, total 2,45. 1X2 în model: 47% · 27% · 26%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-112,6%1-012,4%2-19,0%2-08,9%0-18,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Maccabi Kiryat Gat. Maccabi Kiryat Gat a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere1-7
Cartonașe galbene0-4
Favorită la startHapoel Acre · 2.32
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hapoel Acre - Maccabi Kiryat Gat?

S-a jucat marți, 18 august, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Hapoel Acre - Maccabi Kiryat Gat?

În Liga Leumit (Israel).

Unde s-a jucat Hapoel Acre - Maccabi Kiryat Gat?

Pe Toto Acre Stadium, în 'Akko (Accre), marți, 18 august, ora 19:30 (ora României).

Cine era favorită în Hapoel Acre - Maccabi Kiryat Gat?

Niciuna clar: cotele erau 2.32 la gazde și 2.90 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Hapoel Acre - Maccabi Kiryat Gat?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Liga Leumit

Toată liga →