Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

IsraelIsrael · Liga Leumit

Hapoel Acre - Bnei Yehuda Tel Aviv

Statistici și rezultat final · luni, 31 august

IsraelLiga Leumit · Israel Final
Hapoel Acre
ÎÎVVE
Final0-3Pauză 0-2
Șanse înainte de meci, după cote
Hapoel Acre 15%Egal 21%Bnei Yehuda Tel Aviv 64%

Hapoel Acre 0-3 Bnei Yehuda Tel Aviv: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hapoel Acre 0-3 Bnei Yehuda Tel Aviv (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 68% pentru victoria lui Bnei Yehuda Tel Aviv, iar cotele fără marjă 64%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 54%). Scorul exact 0-3 avea 8,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (4-7) și 5 cartonașe galbene (4-1).

Hapoel Acreîn meciBnei Yehuda Tel Aviv
4
Cornere
7
4
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hapoel Acre vs Bnei Yehuda Tel Aviv

Hapoel Acre marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. Bnei Yehuda Tel Aviv marchează 3,0 goluri pe meci și primește 0,6. La Hapoel Acre, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Hapoel Acre 3, egal 0, Bnei Yehuda Tel Aviv 2.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
0-2scorul cel mai probabil
Hapoel Acreultimele 5Bnei Yehuda Tel Aviv
1,40
Puncte / meci
2,60
0,8
Goluri marcate / meci
3,0
1,4
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
4
20%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Hapoel Acre și ultimele 5 Bnei Yehuda Tel Aviv, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hapoel Acre2-1-2

Î
Kafr Qasim - Hapoel Acre23.08.26 · Liga Leumit
4-0
Î
Hapoel Acre - Maccabi Kiryat Gat18.08.26 · Liga Leumit
0-2
V
Maccabi Herzliya - Hapoel Acre11.08.26 · Cupa ligii - National
0-2
V
Hapoel Acre - Kiryat Yam06.08.26 · Cupa ligii - National
1-0
E
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Acre03.08.26 · Cupa ligii - National
1-1

Bnei Yehuda Tel Aviv4-1-0

V
Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem23.08.26 · Liga Leumit
3-1
V
Maccabi Bnei Raina - Bnei Yehuda Tel Aviv18.08.26 · Liga Leumit
1-4
V
Bnei Yehuda Tel Aviv - SC Ashdod12.08.26 · Cupa ligii - National
6-0
E
Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem06.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
V
Kafr Qasim - Bnei Yehuda Tel Aviv03.08.26 · Cupa ligii - National
0-1

Întâlniri directe Hapoel Acre - Bnei Yehuda Tel Aviv

Hapoel Acre 3Egal 0Bnei Yehuda Tel Aviv 2
Î
Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Acre09.02.2026 · pauză 1-1
2-1
V
Hapoel Acre - Bnei Yehuda Tel Aviv05.10.2025 · pauză 2-0
2-0
V
Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Acre03.01.2025 · pauză 0-0
0-1
Î
Hapoel Acre - Bnei Yehuda Tel Aviv29.08.2024 · pauză 1-0
1-3
V
Hapoel Acre - Bnei Yehuda Tel Aviv23.02.2024 · pauză 0-0
2-1

V/E/Î din perspectiva Hapoel Acre. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hapoel Acre - Bnei Yehuda Tel Aviv

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hapoel Acre6.1015% fără marjă
X · Egal4.2521% fără marjă
2 · Bnei Yehuda Tel Aviv1.4364% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.22
X2 1.12
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.88
Peste 2.5 1.82

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.80

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

Hapoel Acre - Bnei Yehuda Tel Aviv s-a jucat luni, 31 august, în Liga Leumit (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Hapoel Acre are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Bnei Yehuda Tel Aviv n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 15 goluri și a primit 3.

În ultimele 5 întâlniri directe, Hapoel Acre a câștigat de 3 ori, Bnei Yehuda Tel Aviv de 2 ori. Ultima: Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Acre 2-1, pe 9 februarie 2026.

Bnei Yehuda Tel Aviv pleacă favorită, la cota 1.43. Egalul e la 4.25, iar Hapoel Acre la 6.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 64% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.82, iar GG la 1.90.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 0,8 pentru Hapoel Acre și 2,1 pentru Bnei Yehuda Tel Aviv. Scorul cel mai probabil e 0-2.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Bnei Yehuda Tel Aviv, modelul calculează 68%. Cota de 1.43 e corectă, fără plus. Peste 1.5 goluri are 77% în model, iar 1.24 e aproape de cota corectă (1.30). Scorul cel mai probabil: 0-2.

Probabilități Hapoel Acre - Bnei Yehuda Tel Aviv

Goluri estimate: 0,75 Hapoel Acre și 2,06 Bnei Yehuda Tel Aviv, total 2,81. 1X2 în model: 12% · 20% · 68%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

0-212,8%0-112,4%1-29,6%1-19,3%0-38,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-2
Cornere4-7
Cartonașe galbene4-1
Favorită la startBnei Yehuda Tel Aviv · 1.43
Goluri estimate~2,8
Scor probabil0-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hapoel Acre - Bnei Yehuda Tel Aviv?

S-a jucat luni, 31 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat Hapoel Acre - Bnei Yehuda Tel Aviv?

În Liga Leumit (Israel).

Unde s-a jucat Hapoel Acre - Bnei Yehuda Tel Aviv?

Pe Toto Acre Stadium, în 'Akko (Accre), luni, 31 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Hapoel Acre - Bnei Yehuda Tel Aviv?

Bnei Yehuda Tel Aviv pleca favorită, la cota 1.43. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în Hapoel Acre - Bnei Yehuda Tel Aviv?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Liga Leumit

Toată liga →