Marți27 octombrie
Live 8 Pune pont

IsraelIsrael · Liga Alef

Hap.Bnei Jat Utd - Hapoel Bnei Musmus

Statistici și rezultat final · vineri, 23 octombrie

IsraelLiga Alef · Israel Final
Hap.Bnei Jat Utd
EEVÎE
Final4-2
Hapoel Bnei Musmus
ÎÎEVE
Șanse înainte de start, după cote
Hap.Bnei Jat Utd 33%Egal 27%Hapoel Bnei Musmus 40%

Hap.Bnei Jat Utd 4-2 Hapoel Bnei Musmus: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hap.Bnei Jat Utd 4-2 Hapoel Bnei Musmus. Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui Hap.Bnei Jat Utd, iar cotele fără marjă 33%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG a ieșit (50%). Scorul exact 4-2 avea 0,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 6 cartonașe galbene (4-2).

Hap.Bnei Jat Utdîn meciHapoel Bnei Musmus
3
Cornere
4
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hap.Bnei Jat Utd vs Hapoel Bnei Musmus

Hap.Bnei Jat Utd marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. Hapoel Bnei Musmus marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,4. La Hap.Bnei Jat Utd, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hap.Bnei Jat Utdultimele 5Hapoel Bnei Musmus
1,20
Puncte / meci
1,00
1,4
Goluri marcate / meci
0,6
1,4
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Hap.Bnei Jat Utd și ultimele 5 Hapoel Bnei Musmus, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Hap.Bnei Jat Utd1-3-1

E
Hap.Bnei Jat Utd - Hapoel Migdal Haemeq19.10.26 · Liga Alef
1-1
E
Hapoel Ironi Arraba - Hap.Bnei Jat Utd09.10.26 · Liga Alef
0-0
V2-0
Î5-3
E
Hap.Bnei Jat Utd - MS Tira18.09.26 · Liga Alef
1-1

Hapoel Bnei Musmus1-2-2

Î1-2
Î4-0
E0-0
V1-0
E
MS Tira - Hapoel Bnei Musmus23.09.26 · Liga Alef
1-1

Ponturi Hap.Bnei Jat Utd - Hapoel Bnei Musmus

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Hap.Bnei Jat Utd2.7733% fără marjă
X · Egal3.3027% fără marjă
2 · Hapoel Bnei Musmus2.2540% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.42
X2 1.40
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.27
Sub 2.5 1.77
Peste 2.5 1.95

Ambele marchează

GG Da 1.75
GG Nu 1.97

Analiza de dinainte de meci

Hap.Bnei Jat Utd - Hapoel Bnei Musmus s-a jucat vineri, 23 octombrie, în Liga Alef (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Hap.Bnei Jat Utd are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Hapoel Bnei Musmus vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 7.

Casele văd un meci echilibrat: 2.77 pentru gazde, 2.25 pentru oaspeți și 3.30 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.95, iar GG la 1.75.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Hap.Bnei Jat Utd și 1,2 pentru Hapoel Bnei Musmus. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Hap.Bnei Jat Utd are 39%, Hapoel Bnei Musmus 34%. Sub 2.5 goluri are 55% în model, iar 1.77 e aproape de cota corectă (1.82). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din vineri, 23 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Hap.Bnei Jat Utd - Hapoel Bnei Musmus

Goluri estimate: 1,30 Hap.Bnei Jat Utd și 1,18 Hapoel Bnei Musmus, total 2,48. 1X2 în model: 39% · 27% · 34%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-112,8%1-010,9%0-19,9%0-08,4%2-18,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final4-2
Cornere3-4
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startHapoel Bnei Musmus · 2.25
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hap.Bnei Jat Utd - Hapoel Bnei Musmus?

S-a jucat vineri, 23 octombrie, ora 14:45 (ora României) și s-a terminat 4-2.

În ce competiție s-a jucat Hap.Bnei Jat Utd - Hapoel Bnei Musmus?

În Liga Alef (Israel).

Cine era favorită în Hap.Bnei Jat Utd - Hapoel Bnei Musmus?

Niciuna clar: cotele erau 2.77 la gazde și 2.25 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-2.

Câte goluri s-au marcat în Hap.Bnei Jat Utd - Hapoel Bnei Musmus?

6 goluri, scor final 4-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Liga Alef

Toată liga →