Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Hansa Rostock - Borussia Monchengladbach

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Hansa Rostock
ÎVEVV
Final1-3Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
Hansa Rostock 20%Egal 21%Borussia Monchengladbach 59%

Hansa Rostock 1-3 Borussia Monchengladbach: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hansa Rostock 1-3 Borussia Monchengladbach (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 60% pentru victoria lui Borussia Monchengladbach, iar cotele fără marjă 59%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 4,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 86%), iar GG a ieșit (80%). Scorul exact 1-3 avea 6,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (6-4) și 3 cartonașe galbene (0-3).

Hansa Rostockîn meciBorussia Monchengladbach
6
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hansa Rostock vs Borussia Monchengladbach

Hansa Rostock marchează 4,2 goluri pe meci și primește 1,0. Borussia Monchengladbach marchează 6,4 goluri pe meci și primește 0,8. La Hansa Rostock, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,8goluri estimate
86%peste 2,5 goluri
80%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Hansa Rostockultimele 5Borussia Monchengladbach
2,00
Puncte / meci
3,00
4,2
Goluri marcate / meci
6,4
1,0
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
5
100%
Peste 2,5 goluri
100%
20%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Hansa Rostock și ultimele 5 Borussia Monchengladbach, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hansa Rostock3-1-1

Î
Watford - Hansa Rostock25.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Hansa Rostock - Greifswalder15.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
E
Hansa Rostock - Hvidovre11.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Anker Wismar - Hansa Rostock08.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
V
FSV Kuhlungsborn - Hansa Rostock04.07.26 · Amicale intercluburi
0-12

Borussia Monchengladbach5-0-0

V
Rot Weiss Essen - Borussia Monchengladbach25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Wuppertaler - Borussia Monchengladbach18.07.26 · Amicale intercluburi
0-6
V
SC Viktoria Anrath - Borussia Monchengladbach22.05.26 · Amicale intercluburi
1-14
V
Spelle-Venhaus - Borussia Monchengladbach20.05.26 · Amicale intercluburi
2-6
V
Borussia Monchengladbach - Hoffenheim16.05.26 · Bundesliga
4-0

Ponturi Hansa Rostock - Borussia Monchengladbach

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hansa Rostock4.6020% fără marjă
X · Egal4.4021% fără marjă
2 · Borussia Monchengladbach1.5959% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 2.37
X2 1.14
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.10
Sub 2.5 2.77
Peste 2.5 1.39

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.45

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.75
Pauză peste 1.5 1.97

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Hansa Rostock - Borussia Monchengladbach s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Hansa Rostock are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 21-5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Borussia Monchengladbach n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 32 de goluri și a primit 4. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Borussia Monchengladbach pleacă favorită, la cota 1.59. Egalul e la 4.40, iar Hansa Rostock la 4.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 59% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.39, iar GG la 1.49.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,9 pentru Hansa Rostock și 3,0 pentru Borussia Monchengladbach. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Borussia Monchengladbach, modelul calculează 60%. Cota de 1.59 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri merită privit: 86% în model, iar 1.39 plătește peste cota corectă de 1.16. Ambele marchează (GG): 80% în model, cota corectă ar fi 1.25. Casele dau 1.49, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Hansa Rostock - Borussia Monchengladbach

Goluri estimate: 1,87 Hansa Rostock și 2,95 Borussia Monchengladbach, total 4,82. 1X2 în model: 23% · 17% · 60%. Peste 2,5: 86% (cotă corectă 1.16). GG: 80% (cotă corectă 1.25). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
4%1
9%2
15%3
18%4
53%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 14% · peste 2,5: 86% (verde).

Scoruri probabile

1-26,6%1-36,5%2-26,1%2-36,0%1-44,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 6,2 goluri, după cote 3,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză0-0
Cornere6-4
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startBorussia Monchengladbach · 1.59
Goluri estimate~4,8
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hansa Rostock - Borussia Monchengladbach?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Hansa Rostock - Borussia Monchengladbach?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Hansa Rostock - Borussia Monchengladbach?

Pe Ostseestadion, în Rostock, sâmbătă, 1 august, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Hansa Rostock - Borussia Monchengladbach?

Borussia Monchengladbach pleca favorită, la cota 1.59. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Hansa Rostock - Borussia Monchengladbach?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,8.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →