Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Halesowen Town - Kidderminster Harriers

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Halesowen Town
VVÎVE
Final0-2Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
Halesowen Town 22%Egal 23%Kidderminster Harriers 55%

Halesowen Town 0-2 Kidderminster Harriers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Halesowen Town 0-2 Kidderminster Harriers (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Kidderminster Harriers, iar cotele fără marjă 55%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG n-a ieșit (NG avea 38%). Scorul exact 0-2 avea 6,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Halesowen Townîn meciKidderminster Harriers
5
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Halesowen Town vs Kidderminster Harriers

Halesowen Town marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,4. Kidderminster Harriers marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,6.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Halesowen Townultimele 5Kidderminster Harriers
2,00
Puncte / meci
3,00
2,4
Goluri marcate / meci
2,2
0,4
Goluri primite / meci
0,6
3
Victorii
5
60%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Halesowen Town și ultimele 5 Kidderminster Harriers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Halesowen Town3-1-1

V
AFC Wulfrunians - Halesowen Town14.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Lye Town - Halesowen Town10.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
Î
Spalding United - Halesowen Town29.04.26 · Southern League - PD Central
1-0
V
Halesowen Town - Sudbury25.04.26 · Southern League - PD Central
5-0
E
Kettering Town - Halesowen Town18.04.26 · Southern League - PD Central
0-0

Kidderminster Harriers5-0-0

V
Droitwich Spa FC - Kidderminster Harriers14.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
South Shields - Kidderminster Harriers09.05.26 · National League - Nord
0-2
V
Kidderminster Harriers - Macclesfield02.05.26 · National League - Nord
3-1
V
Kidderminster Harriers - South Shields25.04.26 · National League - Nord
1-0
V
Leamington - Kidderminster Harriers18.04.26 · National League - Nord
2-3

Întâlniri directe Halesowen Town - Kidderminster Harriers

Halesowen Town 0Egal 0Kidderminster Harriers 2
Î
Kidderminster Harriers - Halesowen Town16.11.2024 · pauză 1-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Halesowen Town. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Halesowen Town - Kidderminster Harriers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Halesowen Town4.1022% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Kidderminster Harriers1.6855% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.76
X2 1.29
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.09
Sub 2.5 2.67
Peste 2.5 1.37

Ambele marchează

GG Da 1.40
GG Nu 2.72

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.72
Pauză peste 1.5 2.00

Analiza de dinainte de meci

Halesowen Town - Kidderminster Harriers s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Halesowen Town are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 12-2. Kidderminster Harriers n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 11 goluri și a primit 3.

În ultimele 2 întâlniri directe, Halesowen Town a câștigat niciodată, Kidderminster Harriers de 2 ori. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Kidderminster Harriers - Halesowen Town 1-0, pe 29 iulie 2025.

Kidderminster Harriers pleacă favorită, la cota 1.68. Egalul e la 4.00, iar Halesowen Town la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.37, iar GG la 1.40.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,4 pentru Halesowen Town și 1,7 pentru Kidderminster Harriers. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 32% la victorie, față de 22%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 68% în model, dar la 1.29 plătește sub cota corectă de 1.47. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.37, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 62%. Cota de 1.40 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Halesowen Town - Kidderminster Harriers

Goluri estimate: 1,40 Halesowen Town și 1,70 Kidderminster Harriers, total 3,10. 1X2 în model: 32% · 23% · 45%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,7%1-29,1%0-17,7%2-17,5%0-26,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,8 goluri, după cote 3,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere5-4
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startKidderminster Harriers · 1.68
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Halesowen Town - Kidderminster Harriers?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Halesowen Town - Kidderminster Harriers?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Halesowen Town - Kidderminster Harriers?

Pe The Grove, în Halesowen, West Midlands, sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Halesowen Town - Kidderminster Harriers?

Kidderminster Harriers pleca favorită, la cota 1.68. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Halesowen Town - Kidderminster Harriers?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →