Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Central

Halesowen Town - Bishop's Stortford

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.Southern League - PD Central · Anglia Am. Final
Halesowen Town
ÎEEÎV
Final1-0
Bishop's Stortford
ÎEEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Halesowen Town 56%Egal 24%Bishop's Stortford 21%

Halesowen Town 1-0 Bishop's Stortford: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Halesowen Town 1-0 Bishop's Stortford. Înainte de start, modelul dădea 53% pentru victoria lui Halesowen Town, iar cotele fără marjă 56%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 1-0 avea 8,8% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Halesowen Town vs Bishop's Stortford

Halesowen Town marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. Bishop's Stortford marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,0. Ultimele 4 întâlniri directe: Halesowen Town 2, egal 1, Bishop's Stortford 1.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Halesowen Townultimele 5Bishop's Stortford
1,00
Puncte / meci
0,40
1,6
Goluri marcate / meci
1,0
1,6
Goluri primite / meci
2,0
1
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Halesowen Town și ultimele 5 Bishop's Stortford, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Halesowen Town1-2-2

Î
Bury Town - Halesowen Town08.08.26 · Southern League - PD Central
1-0
E
Halesowen Town - Stourbridge28.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
E
Halesowen Town - Tamworth25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Halesowen Town - Kidderminster Harriers18.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
AFC Wulfrunians - Halesowen Town14.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

Bishop's Stortford0-2-3

Î
Leiston - Bishop's Stortford11.08.26 · Southern League - PD Central
3-1
E
Bishop's Stortford - Banbury United08.08.26 · Southern League - PD Central
0-0
E
Bishop's Stortford - Enfield Town31.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
St Ives Town - Bishop's Stortford28.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
Î
Bishop's Stortford - Chelmsford City11.07.26 · Amicale intercluburi
1-3

Întâlniri directe Halesowen Town - Bishop's Stortford

Halesowen Town 2Egal 1Bishop's Stortford 1

V/E/Î din perspectiva Halesowen Town. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Halesowen Town - Bishop's Stortford

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Halesowen Town1.6456% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · Bishop's Stortford4.4521% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.16
X2 2.05
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.60

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.48
Pauză peste 1.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Halesowen Town - Bishop's Stortford s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Southern League - PD Central (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Halesowen Town vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 8. Bishop's Stortford n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-10.

În ultimele 4 întâlniri directe, Halesowen Town a câștigat de 2 ori, Bishop's Stortford o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Bishop's Stortford - Halesowen Town 1-0, pe 28 februarie 2026.

Casele o dau favorită pe Halesowen Town, la 1.64, cu egalul la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.60, iar GG la 1.63.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru Halesowen Town și 1,2 pentru Bishop's Stortford. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Halesowen Town: 53% în model, cota corectă ar fi 1.89. La 1.64, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.60 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 59% în model, iar 1.63 e aproape de cota corectă (1.69). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Halesowen Town - Bishop's Stortford

Goluri estimate: 1,85 Halesowen Town și 1,19 Bishop's Stortford, total 3,04. 1X2 în model: 53% · 23% · 24%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,5%2-19,7%1-08,8%2-08,2%1-26,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Halesowen Town. Halesowen Town a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Bishop's Stortford. Bishop's Stortford a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Halesowen Town e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Favorită la startHalesowen Town · 1.64
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Halesowen Town - Bishop's Stortford?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Halesowen Town - Bishop's Stortford?

În Southern League - PD Central (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Halesowen Town - Bishop's Stortford?

Pe The Grove, în Halesowen, West Midlands, sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Halesowen Town - Bishop's Stortford?

Halesowen Town pleca favorită, la cota 1.64. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Halesowen Town - Bishop's Stortford?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Southern League - PD Central

Toată liga →