Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

Coreea de SudCoreea de Sud · K League 3

Gyeongju KHNP - Siheung Citizen

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

Coreea de SudK League 3 · Coreea de Sud Final
Gyeongju KHNP
VÎVVÎ
Final1-0Pauză 0-0
Siheung Citizen
ÎVÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
Gyeongju KHNP 32%Egal 30%Siheung Citizen 38%

Gyeongju KHNP 1-0 Siheung Citizen: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Gyeongju KHNP 1-0 Siheung Citizen (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Gyeongju KHNP, iar cotele fără marjă 32%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG n-a ieșit (NG avea 53%). Scorul exact 1-0 avea 11,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (3-2) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Gyeongju KHNPîn meciSiheung Citizen
3
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Gyeongju KHNP vs Siheung Citizen

Gyeongju KHNP marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Siheung Citizen marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0. La Siheung Citizen, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Gyeongju KHNP 2, egal 2, Siheung Citizen 2.

~2,3goluri estimate
41%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Gyeongju KHNPultimele 5Siheung Citizen
1,80
Puncte / meci
1,00
1,2
Goluri marcate / meci
0,6
1,4
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
0%
20%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Gyeongju KHNP și ultimele 5 Siheung Citizen, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Gyeongju KHNP3-0-2

V
Gyeongju KHNP - Siheung Citizen25.07.26 · K League 3
1-0
Î
Cheongju - Gyeongju KHNP15.07.26 · Cupa
4-0
V
Daejeon Korail - Gyeongju KHNP11.07.26 · K League 3
0-1
V3-0
Î
Gyeongju KHNP - Pocheon Citizen28.06.26 · K League 3
1-3

Siheung Citizen1-2-2

Î
Gyeongju KHNP - Siheung Citizen25.07.26 · K League 3
1-0
V
Daegu - Siheung Citizen15.07.26 · Cupa
0-1
Î
Siheung Citizen - Busan Kyotong11.07.26 · K League 3
0-2
E1-1
E
Siheung Citizen - Jeonbuk II27.06.26 · K League 3
1-1

Întâlniri directe Gyeongju KHNP - Siheung Citizen

Gyeongju KHNP 2Egal 2Siheung Citizen 2
Î
Siheung Citizen - Gyeongju KHNP04.04.2026 · pauză 0-1
2-1
E
Siheung Citizen - Gyeongju KHNP31.08.2025 · pauză 0-0
0-0
Î
Gyeongju KHNP - Siheung Citizen03.05.2025 · pauză 0-0
2-3
V
Siheung Citizen - Gyeongju KHNP01.09.2024 · pauză 0-1
0-2
E
Gyeongju KHNP - Siheung Citizen03.05.2024 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Gyeongju KHNP. 2 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Gyeongju KHNP - Siheung Citizen

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Gyeongju KHNP2.8732% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · Siheung Citizen2.4038% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.48
X2 1.35
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.29
Sub 2.5 1.72
Peste 2.5 2.00

Ambele marchează

GG Da 1.77
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.34
Pauză peste 1.5 2.80

Analiza de dinainte de meci

Gyeongju KHNP - Siheung Citizen s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în K League 3 (Coreea de Sud). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Gyeongju KHNP are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7. Siheung Citizen vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 6 întâlniri directe, Gyeongju KHNP a câștigat de 2 ori, Siheung Citizen de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Gyeongju KHNP - Siheung Citizen 1-0, pe 25 iulie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.87 pentru gazde, 2.40 pentru oaspeți și 3.05 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.00, iar GG la 1.77.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,2 pentru Gyeongju KHNP și 1,2 pentru Siheung Citizen. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Gyeongju KHNP are 36%, Siheung Citizen 36%. Sub 2.5 goluri are 59% în model, iar 1.72 e aproape de cota corectă (1.69). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Gyeongju KHNP - Siheung Citizen

Goluri estimate: 1,15 Gyeongju KHNP și 1,16 Siheung Citizen, total 2,31. 1X2 în model: 36% · 28% · 36%. Peste 2,5: 41% (cotă corectă 2.44). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
26%2
20%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 59% · peste 2,5: 41% (verde).

Scoruri probabile

1-113,2%0-111,5%1-011,4%0-09,9%1-27,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere3-2
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startSiheung Citizen · 2.40
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Gyeongju KHNP - Siheung Citizen?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 11:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Gyeongju KHNP - Siheung Citizen?

În K League 3 (Coreea de Sud).

Cine era favorită în Gyeongju KHNP - Siheung Citizen?

Niciuna clar: cotele erau 2.87 la gazde și 2.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Gyeongju KHNP - Siheung Citizen?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din K League 3

Toată liga →