Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

EAUEAU

Gulf United U19 - Al Wasl U19

Statistici și rezultat final · vineri, 21 august

EAUEAU Final
Gulf United U19
VÎÎÎÎ
Final1-1Pauză 0-1
Al Wasl U19
ÎÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Gulf United U19 10%Egal 14%Al Wasl U19 76%

Gulf United U19 1-1 Al Wasl U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Gulf United U19 1-1 Al Wasl U19 (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 15% pentru egalul, iar cotele fără marjă 14%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 5,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 7%), iar GG a ieșit (86%). Scorul exact 1-1 avea 2,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (0-6) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Gulf United U19în meciAl Wasl U19
0
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Gulf United U19 vs Al Wasl U19

Gulf United U19 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 5,0. Al Wasl U19 marchează 2,2 goluri pe meci și primește 3,6. La Gulf United U19, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~5,8goluri estimate
93%peste 2,5 goluri
86%ambele marchează
2-3scorul cel mai probabil
Gulf United U19ultimele 5Al Wasl U19
0,60
Puncte / meci
0,60
0,8
Goluri marcate / meci
2,2
5,0
Goluri primite / meci
3,6
1
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Gulf United U19 și ultimele 5 Al Wasl U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Gulf United U191-0-4

V
Al Fujairah U19 - Gulf United U1902.05.26 · U19 League
1-3
Î0-10
Î
Gulf United U19 - Al Fujairah U1924.12.25 · U19 League
1-2

Al Wasl U191-0-4

Î4-3
Î8-2
V1-4

Întâlniri directe Gulf United U19 - Al Wasl U19

Gulf United U19 0Egal 0Al Wasl U19 1
Î0-5

V/E/Î din perspectiva Gulf United U19. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Gulf United U19 - Al Wasl U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Gulf United U199.0010% fără marjă
X · Egal6.2514% fără marjă
2 · Al Wasl U191.1876% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 3.75
X2 1.00
12 1.04

Ambele marchează

GG Da 1.45
GG Nu 2.50

Prima repriză

Pauză sub 1.5 2.27
Pauză peste 1.5 1.50

Analiza de dinainte de meci

Gulf United U19 - Al Wasl U19 s-a jucat vineri, 21 august, în EAU. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Gulf United U19 are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-25. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Al Wasl U19 vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 18. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Gulf United U19 - Al Wasl U19 0-5, pe 4 octombrie 2025.

Al Wasl U19 pleacă favorită, la cota 1.18. Egalul e la 6.25, iar Gulf United U19 la 9.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 76% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,2 pentru Gulf United U19 și 3,6 pentru Al Wasl U19. Scorul cel mai probabil e 2-3. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 21% la victorie, față de 10%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Al Wasl U19, modelul calculează 64%. Cota de 1.18 e sub cea corectă (1.56) și nu merită. Peste 2.5 goluri: 93% în model, adică o cotă corectă de 1.08. Ambele marchează (GG): 86% în model, cota corectă ar fi 1.16. Casele dau 1.45, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-3.

Probabilități Gulf United U19 - Al Wasl U19

Goluri estimate: 2,20 Gulf United U19 și 3,60 Al Wasl U19, total 5,80. 1X2 în model: 21% · 15% · 64%. Peste 2,5: 93% (cotă corectă 1.08). GG: 86% (cotă corectă 1.16). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

0%0
2%1
5%2
10%3
14%4
69%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 7% · peste 2,5: 93% (verde).

Scoruri probabile

2-35,7%1-35,2%2-45,1%2-24,7%1-44,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Gulf United U19. Gulf United U19 a primit 25 de goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Al Wasl U19. Al Wasl U19 a primit 18 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Al Wasl U19 e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere0-6
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startAl Wasl U19 · 1.18
Goluri estimate~5,8
Scor probabil2-3

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Gulf United U19 - Al Wasl U19?

S-a jucat vineri, 21 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Gulf United U19 - Al Wasl U19?

În EAU.

Cine era favorită în Gulf United U19 - Al Wasl U19?

Al Wasl U19 pleca favorită, la cota 1.18. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Gulf United U19 - Al Wasl U19?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 5,8.