Miercuri21 octombrie
Live 1 Pune pont

OlandaOlanda · KNVB Beker

Groene Ster - Amsterdamsche FC

Statistici și rezultat final · marți, 22 septembrie

OlandaKNVB Beker · Olanda Final
Groene Ster
EVEVE
Final1-6
Amsterdamsche FC
VEÎVV
Șanse înainte de start, după cote
Groene Ster 23%Egal 22%Amsterdamsche FC 55%

Groene Ster 1-6 Amsterdamsche FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Groene Ster 1-6 Amsterdamsche FC. Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui Amsterdamsche FC, iar cotele fără marjă 55%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG a ieșit (67%). Scorul exact 1-6 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (2-6) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Groene Sterîn meciAmsterdamsche FC
2
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Groene Ster vs Amsterdamsche FC

Groene Ster marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,6. Amsterdamsche FC marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,4. La Amsterdamsche FC, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,5goluri estimate
68%peste 2,5 goluri
67%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Groene Sterultimele 5Amsterdamsche FC
1,80
Puncte / meci
2,00
2,0
Goluri marcate / meci
2,2
1,6
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Groene Ster și ultimele 5 Amsterdamsche FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Groene Ster2-3-0

E
EVV Echt - Groene Ster19.09.26 · Derde Divisie, Group A
1-1
V
Groene Ster - Zwaluwen12.09.26 · Derde Divisie, Group A
1-0
E
SV Togb - Groene Ster05.09.26 · Derde Divisie, Group A
3-3
V
Groene Ster - VV Heerjansdam02.09.26 · KNVB Beker
2-1
E
Groene Ster - VVSB30.08.26 · Derde Divisie, Group A
3-3

Amsterdamsche FC3-1-1

V
Koninklijke HFC - Amsterdamsche19.09.26 · Tweede Divisie
1-3
E
Amsterdamsche - HHC Hardenberg12.09.26 · Tweede Divisie
2-2
Î
Rijnsburgse Boys - Amsterdamsche05.09.26 · Tweede Divisie
3-0
V
Amsterdamsche - VV Scherpenzeel01.09.26 · KNVB Beker
4-1
V
Be Quick 1887 - Amsterdamsche01.09.26 · KNVB Beker
0-2

Ponturi Groene Ster - Amsterdamsche FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Groene Ster4.0023% fără marjă
X · Egal4.1522% fără marjă
2 · Amsterdamsche FC1.6555% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.02
X2 1.20
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.09
Sub 2.5 2.67
Peste 2.5 1.38

Ambele marchează

GG Da 1.45
GG Nu 2.57

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.72
Pauză peste 1.5 2.00

Analiza de dinainte de meci

Groene Ster - Amsterdamsche FC s-a jucat marți, 22 septembrie, în KNVB Beker (Olanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Groene Ster n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 10-8. Amsterdamsche FC vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Amsterdamsche FC pleacă favorită, la cota 1.65. Egalul e la 4.15, iar Groene Ster la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.38, iar GG la 1.45.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Groene Ster și 2,0 pentru Amsterdamsche FC. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 71% în model, dar la 1.20 plătește sub cota corectă de 1.41. Peste 2.5 goluri: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.38, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 67%. Cota de 1.45 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din marți, 22 septembrie, cu rezultatele

Probabilități Groene Ster - Amsterdamsche FC

Goluri estimate: 1,50 Groene Ster și 2,00 Amsterdamsche FC, total 3,50. 1X2 în model: 29% · 22% · 49%. Peste 2,5: 68% (cotă corectă 1.47). GG: 67% (cotă corectă 1.49). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
18%2
22%3
19%4
27%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 32% · peste 2,5: 68% (verde).

Scoruri probabile

1-19,1%1-29,1%2-16,8%2-26,8%0-16,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Groene Ster. Groene Ster a primit 8 goluri în ultimele 5 partide.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,7% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final1-6
Cornere2-6
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startAmsterdamsche FC · 1.65
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Groene Ster - Amsterdamsche FC?

S-a jucat marți, 22 septembrie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-6.

În ce competiție s-a jucat Groene Ster - Amsterdamsche FC?

În KNVB Beker (Olanda).

Unde s-a jucat Groene Ster - Amsterdamsche FC?

Pe Sportpark Pronsenbroek, în Heerlen, marți, 22 septembrie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Groene Ster - Amsterdamsche FC?

Amsterdamsche FC pleca favorită, la cota 1.65. Meciul s-a terminat 1-6.

Câte goluri s-au marcat în Groene Ster - Amsterdamsche FC?

7 goluri, scor final 1-6. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din KNVB Beker

Toată liga →