Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

IslandaIslanda · Lengjudeildin

Grindavik - IR Reykjavik

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

IslandaLengjudeildin · Islanda Final
Grindavik
VÎEEE
Final0-0Pauză 0-0
IR Reykjavik
ÎEÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Grindavik 41%Egal 26%IR Reykjavik 33%

Grindavik 0-0 IR Reykjavik: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Grindavik 0-0 IR Reykjavik (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 32%), iar GG n-a ieșit (NG avea 32%). Scorul exact 0-0 avea 3,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (9-5) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Grindavikîn meciIR Reykjavik
9
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Grindavik vs IR Reykjavik

Grindavik marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. IR Reykjavik marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,6. Ultimele 6 întâlniri directe: Grindavik 1, egal 2, IR Reykjavik 3.

~3,5goluri estimate
68%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Grindavikultimele 5IR Reykjavik
1,20
Puncte / meci
0,40
1,6
Goluri marcate / meci
1,4
1,6
Goluri primite / meci
2,6
1
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Grindavik și ultimele 5 IR Reykjavik, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Grindavik1-3-1

V
Grotta - Grindavik14.07.26 · Lengjudeildin
1-2
Î
UMF Njardvik - Grindavik10.07.26 · Lengjudeildin
5-4
E
Grindavik - IF Vestri04.07.26 · Lengjudeildin
0-0
E
Grindavik - Aegir26.06.26 · Lengjudeildin
0-0
E
HK Kopavogur - Grindavik21.06.26 · Lengjudeildin
2-2

IR Reykjavik0-2-3

Î
HK Kopavogur - IR Reykjavik14.07.26 · Lengjudeildin
5-1
E
IR Reykjavik - Throttur Reykjavik10.07.26 · Lengjudeildin
1-1
Î
IR Reykjavik - Afturelding03.07.26 · Lengjudeildin
0-1
Î
Leiknir Reykjavik - IR Reykjavik26.06.26 · Lengjudeildin
2-1
E
IR Reykjavik - Volsungur21.06.26 · Lengjudeildin
4-4

Întâlniri directe Grindavik - IR Reykjavik

Grindavik 1Egal 2IR Reykjavik 3
E
IR Reykjavik - Grindavik08.05.2026 · pauză 2-0
2-2
Î
IR Reykjavik - Grindavik26.02.2026 · pauză 1-1
3-2
V
Grindavik - IR Reykjavik06.09.2025 · pauză 2-1
3-1
Î
IR Reykjavik - Grindavik27.06.2025 · pauză 1-0
6-1
Î
IR Reykjavik - Grindavik12.07.2024 · pauză 0-0
3-0
E
Grindavik - IR Reykjavik10.05.2024 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Grindavik. 5 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Grindavik - IR Reykjavik

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Grindavik2.2041% fără marjă
X · Egal3.4526% fără marjă
2 · IR Reykjavik2.7533% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.51
12 1.20

Goluri

Sub 2.5 2.70
Peste 2.5 1.37

Ambele marchează

GG Da 1.37
GG Nu 2.85

Analiza de dinainte de meci

Grindavik - IR Reykjavik s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Lengjudeildin (Islanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Grindavik are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 8-8. IR Reykjavik n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 7 goluri și a primit 13.

În ultimele 6 întâlniri directe, Grindavik a câștigat o dată, IR Reykjavik de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,2 goluri în medie. Ultima: IR Reykjavik - Grindavik 2-2, pe 8 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.20 pentru gazde, 2.75 pentru oaspeți și 3.45 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.37, iar GG la 1.37.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru Grindavik și 1,6 pentru IR Reykjavik. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Cota 1.38 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 68%. Cota de 1.37 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 68% în model, dar la 1.37 plătește sub cota corectă de 1.47. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Grindavik - IR Reykjavik

Goluri estimate: 1,95 Grindavik și 1,55 IR Reykjavik, total 3,50. 1X2 în model: 47% · 22% · 31%. Peste 2,5: 68% (cotă corectă 1.47). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
18%2
22%3
19%4
27%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 32% · peste 2,5: 68% (verde).

Scoruri probabile

1-19,1%2-18,9%1-27,1%2-26,9%1-05,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Grindavik. Grindavik a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: IR Reykjavik. IR Reykjavik a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere9-5
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startGrindavik · 2.20
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Grindavik - IR Reykjavik?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Grindavik - IR Reykjavik?

În Lengjudeildin (Islanda).

Cine era favorită în Grindavik - IR Reykjavik?

Niciuna clar: cotele erau 2.20 la gazde și 2.75 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Grindavik - IR Reykjavik?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din Lengjudeildin

Toată liga →