Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Grenoble - Sochaux

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Grenoble
EVVEÎ
Final0-1Pauză 0-0
Sochaux
EÎEVE
Șanse înainte de meci, după cote
Grenoble 41%Egal 24%Sochaux 34%

Grenoble 0-1 Sochaux: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Grenoble 0-1 Sochaux (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru victoria lui Sochaux, iar cotele fără marjă 34%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 49%). Scorul exact 0-1 avea 9,6% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Grenoble vs Sochaux

Grenoble marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. Sochaux marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. La Grenoble, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Grenobleultimele 5Sochaux
1,60
Puncte / meci
1,20
0,8
Goluri marcate / meci
1,2
0,6
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Grenoble și ultimele 5 Sochaux, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Grenoble2-2-1

E
Grenoble - Bourg Peronnas11.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Grenoble - Troyes09.05.26 · Ligue 2
1-0
V
Dunkerque - Grenoble02.05.26 · Ligue 2
0-1
E
Grenoble - Le Mans25.04.26 · Ligue 2
1-1
Î
Montpellier - Grenoble17.04.26 · Ligue 2
2-1

Sochaux1-3-1

E
Sochaux - Le Puy 43 Auvergne15.05.26 · National 1
2-2
Î
Chateauroux - Sochaux09.05.26 · National 1
2-1
E
Sochaux - Valenciennes02.05.26 · National 1
1-1
V
Sochaux - Bourg Peronnas24.04.26 · National 1
2-1
E
Dijon - Sochaux17.04.26 · National 1
0-0

Ponturi Grenoble - Sochaux

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Grenoble2.2241% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · Sochaux2.6734% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.42
X2 1.55
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.37
Peste 2.5 1.49

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.50

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.58
Pauză peste 1.5 2.20

Analiza de dinainte de meci

Grenoble - Sochaux s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Grenoble vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Sochaux are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-6.

La case, diferența e mică: Grenoble are cota 2.22, Sochaux 2.67. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.49, iar GG la 1.47.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Grenoble și 1,2 pentru Sochaux. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Grenoble are 40%, Sochaux 33%. Peste 1.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.13, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Grenoble - Sochaux

Goluri estimate: 1,33 Grenoble și 1,20 Sochaux, total 2,53. 1X2 în model: 40% · 27% · 33%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,7%1-010,6%0-19,6%2-18,5%0-08,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,9 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Favorită la startGrenoble · 2.22
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Grenoble - Sochaux?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Grenoble - Sochaux?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Grenoble - Sochaux?

Niciuna clar: cotele erau 2.22 la gazde și 2.67 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Grenoble - Sochaux?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →