Duminică18 octombrie
Live 166 Pune pont

4. Liga podkarpacka

Gornik Strachocina - Strug Tyczyn

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 19 septembrie

4. Liga podkarpacka Final
Gornik Strachocina
EVÎÎV
Final3-2Pauză 2-1
Strug Tyczyn
VEÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Gornik Strachocina 60%Egal 19%Strug Tyczyn 21%

Gornik Strachocina 3-2 Strug Tyczyn: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Gornik Strachocina 3-2 Strug Tyczyn (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui Gornik Strachocina, iar cotele fără marjă 60%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 4,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 77%), iar GG a ieșit (75%). Scorul exact 3-2 avea 5,4% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Gornik Strachocina vs Strug Tyczyn

Gornik Strachocina marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. Strug Tyczyn marchează 2,2 goluri pe meci și primește 2,8. La Strug Tyczyn, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,1goluri estimate
77%peste 2,5 goluri
75%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Gornik Strachocinaultimele 5Strug Tyczyn
1,40
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
2,2
1,4
Goluri primite / meci
2,8
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Gornik Strachocina și ultimele 5 Strug Tyczyn, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Gornik Strachocina2-1-2

E
Czarni Jasło - Górnik Strachocina12.09.26 · 4. Liga podkarpacka
2-2
V
Górnik Strachocina - Izolator Boguchwala05.09.26 · 4. Liga podkarpacka
2-0
Î
Stal Rzeszów II - Górnik Strachocina29.08.26 · 4. Liga podkarpacka
3-2
Î
Górnik Strachocina - Sokol Sieniawa22.08.26 · 4. Liga podkarpacka
0-1
V
Sokol Nisko - Górnik Strachocina19.08.26 · 4. Liga podkarpacka
1-3

Strug Tyczyn2-1-2

V
Strug Tyczyn - Pogoń-Sokół Lubaczów II12.09.26 · 4. Liga podkarpacka
3-1
E
Stal Lancut - Strug Tyczyn05.09.26 · 4. Liga podkarpacka
2-2
Î
Strug Tyczyn - Ekoball Sanok28.08.26 · 4. Liga podkarpacka
2-6
Î
KS Wiazownica - Strug Tyczyn22.08.26 · 4. Liga podkarpacka
3-0
V
Strug Tyczyn - Pogon Lezajsk19.08.26 · 4. Liga podkarpacka
4-2

Ponturi Gornik Strachocina - Strug Tyczyn

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Gornik Strachocina1.4960% fără marjă
X · Egal4.8019% fără marjă
2 · Strug Tyczyn4.3021% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.14
X2 2.27
12 1.12

Analiza de dinainte de meci

Gornik Strachocina - Strug Tyczyn s-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, în 4. Liga podkarpacka. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Gornik Strachocina vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Strug Tyczyn are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 11-14. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele o dau favorită pe Gornik Strachocina, la 1.49, cu egalul la 4.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 60% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,3 pentru Gornik Strachocina și 1,8 pentru Strug Tyczyn. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 49% la victorie, față de 60%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.14, plătește prea puțin. Peste 2.5 goluri: 77% în model, adică o cotă corectă de 1.30. Ambele marchează (GG): 75% în model, adică o cotă corectă de 1.33. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Gornik Strachocina - Strug Tyczyn

Goluri estimate: 2,30 Gornik Strachocina și 1,80 Strug Tyczyn, total 4,10. 1X2 în model: 49% · 20% · 31%. Peste 2,5: 77% (cotă corectă 1.30). GG: 75% (cotă corectă 1.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
14%2
19%3
19%4
39%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 23% · peste 2,5: 77% (verde).

Scoruri probabile

2-17,9%2-27,1%1-16,9%1-26,2%3-16,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Strug Tyczyn. Strug Tyczyn a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză2-1
Favorită la startGornik Strachocina · 1.49
Goluri estimate~4,1
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Gornik Strachocina - Strug Tyczyn?

S-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Gornik Strachocina - Strug Tyczyn?

În 4. Liga podkarpacka.

Unde s-a jucat Gornik Strachocina - Strug Tyczyn?

Pe Stadion Strachocina, sâmbătă, 19 septembrie, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Gornik Strachocina - Strug Tyczyn?

Gornik Strachocina pleca favorită, la cota 1.49. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Gornik Strachocina - Strug Tyczyn?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,1.