Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

BulgariaBulgaria · B PFG

Gorna Oryahovitsa - FC Chernomorets 1919

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

BulgariaB PFG · Bulgaria Final
Gorna Oryahovitsa
VÎÎÎÎ
Final1-1Pauză 0-0
FC Chernomorets 1919
ÎVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Gorna Oryahovitsa 32%Egal 30%FC Chernomorets 1919 38%

Gorna Oryahovitsa 1-1 FC Chernomorets 1919: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Gorna Oryahovitsa 1-1 FC Chernomorets 1919 (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 1-1 avea 11,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (5-2) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Gorna Oryahovitsaîn meciFC Chernomorets 1919
5
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Gorna Oryahovitsa vs FC Chernomorets 1919

Gorna Oryahovitsa marchează 1,0 goluri pe meci și primește 3,0. FC Chernomorets 1919 marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6. La Gorna Oryahovitsa, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Gorna Oryahovitsaultimele 5FC Chernomorets 1919
0,60
Puncte / meci
1,40
1,0
Goluri marcate / meci
1,4
3,0
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Gorna Oryahovitsa și ultimele 5 FC Chernomorets 1919, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Gorna Oryahovitsa1-0-4

V
Dunav Ruse - Gorna Oryahovitsa20.06.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Gorna Oryahovitsa - CSKA Sofia II23.05.26 · B PFG
0-3
Î5-2
Î
Minyor Pernik - Gorna Oryahovitsa25.04.26 · B PFG
3-0

FC Chernomorets 19192-1-2

Î
Sevlievo - FC Chernomorets 191923.05.26 · B PFG
3-2
V1-0
Î3-0
V1-3

Întâlniri directe Gorna Oryahovitsa - FC Chernomorets 1919

Gorna Oryahovitsa 0Egal 2FC Chernomorets 1919 0
E
FC Chernomorets 1919 - Gorna Oryahovitsa28.02.2026 · pauză 0-0
0-0
E
Gorna Oryahovitsa - FC Chernomorets 191923.08.2025 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Gorna Oryahovitsa. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Gorna Oryahovitsa - FC Chernomorets 1919

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Gorna Oryahovitsa2.7732% fără marjă
X · Egal3.0030% fără marjă
2 · FC Chernomorets 19192.4038% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.42
X2 1.36
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.32
Sub 2.5 1.65
Peste 2.5 2.07

Ambele marchează

GG Da 1.82
GG Nu 1.88

Analiza de dinainte de meci

Gorna Oryahovitsa - FC Chernomorets 1919 s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în B PFG (Bulgaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Gorna Oryahovitsa vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 15. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, FC Chernomorets 1919 are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-8.

În ultimele 2 întâlniri directe, Gorna Oryahovitsa a câștigat niciodată, FC Chernomorets 1919 niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 0,0 goluri în medie. Ultima: FC Chernomorets 1919 - Gorna Oryahovitsa 0-0, pe 28 februarie 2026.

La case, diferența e mică: Gorna Oryahovitsa are cota 2.77, FC Chernomorets 1919 2.40. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.07, iar GG la 1.82.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Gorna Oryahovitsa și 1,7 pentru FC Chernomorets 1919. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 73%. Cota de 1.36 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri merită privit: 57% în model, iar 2.07 plătește peste cota corectă de 1.75. Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Casele dau 1.82, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Gorna Oryahovitsa - FC Chernomorets 1919

Goluri estimate: 1,24 Gorna Oryahovitsa și 1,74 FC Chernomorets 1919, total 2,98. 1X2 în model: 27% · 24% · 49%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%1-29,5%0-18,8%0-27,7%2-16,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Gorna Oryahovitsa. Gorna Oryahovitsa a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: FC Chernomorets 1919. FC Chernomorets 1919 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,5 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere5-2
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startFC Chernomorets 1919 · 2.40
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Gorna Oryahovitsa - FC Chernomorets 1919?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Gorna Oryahovitsa - FC Chernomorets 1919?

În B PFG (Bulgaria).

Unde s-a jucat Gorna Oryahovitsa - FC Chernomorets 1919?

Pe Lokomotiv Stadium, în Gorna Oryahovitsa, sâmbătă, 25 iulie, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Gorna Oryahovitsa - FC Chernomorets 1919?

Niciuna clar: cotele erau 2.77 la gazde și 2.40 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Gorna Oryahovitsa - FC Chernomorets 1919?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din B PFG

Toată liga →