Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Gimnastic de Tarragona - Huesca

Statistici și rezultat final · joi, 13 august

Amicale intercluburi Final
Final2-2Pauză 0-1
Huesca
VÎVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Gimnastic de Tarragona 41%Egal 27%Huesca 31%

Gimnastic de Tarragona 2-2 Huesca: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Gimnastic de Tarragona 2-2 Huesca (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 40%), iar GG a ieșit (46%). Scorul exact 2-2 avea 4,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (7-8) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Gimnastic de Tarragonaîn meciHuesca
7
Cornere
8
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Gimnastic de Tarragona vs Huesca

Gimnastic de Tarragona marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. Huesca marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. La Gimnastic de Tarragona, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,3goluri estimate
40%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Gimnastic de Tarragonaultimele 5Huesca
1,00
Puncte / meci
1,40
0,8
Goluri marcate / meci
1,2
1,4
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Gimnastic de Tarragona și ultimele 5 Huesca, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Gimnastic de Tarragona1-2-2

E
Gimnastic de Tarragona - Girona08.08.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
Gimnastic de Tarragona - Petro Atletico de Luanda05.08.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Gimnastic de Tarragona - Andorra25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
Hercules de Alicante - Gimnastic de Tarragona23.05.26 · Primera Federacion
1-1
V
Gimnastic de Tarragona - CE Europa16.05.26 · Primera Federacion
2-1

Huesca2-1-2

V
Huesca - Andorra07.08.26 · Amicale intercluburi
4-0
Î
Huesca - UD Logrones04.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Huesca - Petro Atletico de Luanda25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Cordoba - Huesca31.05.26 · LaLiga 2
1-1
Î
Huesca - Castellon24.05.26 · LaLiga 2
0-1

Întâlniri directe Gimnastic de Tarragona - Huesca

Gimnastic de Tarragona 1Egal 0Huesca 1
Î
Gimnastic de Tarragona - Huesca04.12.2024 · pauză 0-0
0-1
V
Gimnastic de Tarragona - Huesca10.08.2024 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Gimnastic de Tarragona. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Gimnastic de Tarragona - Huesca

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Gimnastic de Tarragona2.2241% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Huesca2.9231% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.51
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.78
Peste 2.5 1.92

Ambele marchează

GG Da 1.72
GG Nu 2.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.37
Pauză peste 1.5 2.70

Analiza de dinainte de meci

Gimnastic de Tarragona - Huesca s-a jucat joi, 13 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Gimnastic de Tarragona are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Huesca vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Gimnastic de Tarragona a câștigat o dată, Huesca o dată. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: Gimnastic de Tarragona - Huesca 0-1, pe 4 decembrie 2024.

Gimnastic de Tarragona pleacă favorită, la cota 2.22. Egalul e la 3.35, iar Huesca la 2.92. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.92, iar GG la 1.72.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Gimnastic de Tarragona și 1,3 pentru Huesca. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 31% la victorie, față de 41%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 69%. Cota de 1.51 e corectă, fără plus. Sub 2.5 goluri merită privit: 60% în model, iar 1.78 plătește peste cota corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Gimnastic de Tarragona - Huesca

Goluri estimate: 1,05 Gimnastic de Tarragona și 1,25 Huesca, total 2,30. 1X2 în model: 31% · 28% · 41%. Peste 2,5: 40% (cotă corectă 2.50). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
27%2
20%3
12%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 60% · peste 2,5: 40% (verde).

Scoruri probabile

1-113,2%0-112,5%1-010,5%0-010,0%1-28,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,0 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Gimnastic de Tarragona e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză0-1
Cornere7-8
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startGimnastic de Tarragona · 2.22
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Gimnastic de Tarragona - Huesca?

S-a jucat joi, 13 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Gimnastic de Tarragona - Huesca?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Gimnastic de Tarragona - Huesca?

Pe Noul Stadion Municipal, în Tarragona, joi, 13 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Gimnastic de Tarragona - Huesca?

Gimnastic de Tarragona pleca favorită, la cota 2.22. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Gimnastic de Tarragona - Huesca?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →