Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Division A (F)

Gimnasia La Plata (F) - San Luis (F)

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

ArgentinaPrimera Division A (F) · Argentina Final
Gimnasia La Plata (F)
ÎVVÎV
Final1-2Pauză 0-1
San Luis (F)
VÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Gimnasia La Plata (F) 44%Egal 30%San Luis (F) 26%

Gimnasia La Plata (F) 1-2 San Luis (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Gimnasia La Plata (F) 1-2 San Luis (F) (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui San Luis (F), iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 1-2 avea 7,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Gimnasia La Plata (F)în meciSan Luis (F)
3
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Gimnasia La Plata (F) vs San Luis (F)

Gimnasia La Plata (F) marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. San Luis (F) marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Ultimele 5 întâlniri directe: Gimnasia La Plata (F) 3, egal 1, San Luis (F) 1.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Gimnasia La Plata (F)ultimele 5San Luis (F)
1,80
Puncte / meci
1,20
1,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Gimnasia La Plata (F) și ultimele 5 San Luis (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Gimnasia La Plata (F)3-0-2

Î
Union de Santa Fe (F) - Gimnasia La Plata (F)27.07.26 · Primera Division A (F)
2-0
V
CA Independiente (F) - Gimnasia La Plata (F)17.07.26 · Primera Division A (F)
0-2
V
Gimnasia La Plata (F) - CA Huracan (F)13.07.26 · Primera Division A (F)
2-1
Î
Belgrano de Cordoba (F) - Gimnasia La Plata (F)08.07.26 · Primera Division A (F)
2-1
V
Gimnasia La Plata (F) - CA River Plate (F)04.07.26 · Primera Division A (F)
4-2

San Luis (F)2-0-3

V
San Luis (F) - Newell's Old Boys (F)27.07.26 · Primera Division A (F)
4-1
Î
San Luis (F) - Racing Club (F)22.07.26 · Primera Division A (F)
0-2
Î
San Lorenzo de Almagro (F) - San Luis (F)13.07.26 · Primera Division A (F)
1-0
Î
San Luis (F) - CA Talleres de Cordoba (F)08.07.26 · Primera Division A (F)
1-2
V
Ferro Carril Oeste (F) - San Luis (F)04.07.26 · Primera Division A (F)
0-2

Întâlniri directe Gimnasia La Plata (F) - San Luis (F)

Gimnasia La Plata (F) 3Egal 1San Luis (F) 1
V
San Luis (F) - Gimnasia La Plata (F)25.03.2025 · pauză 0-0
0-1
V
San Luis (F) - Gimnasia La Plata (F)19.10.2024 · pauză 1-1
1-4
Î
Gimnasia La Plata (F) - San Luis (F)07.06.2024 · pauză 0-0
0-2

V/E/Î din perspectiva Gimnasia La Plata (F). 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Gimnasia La Plata (F) - San Luis (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Gimnasia La Plata (F)2.0544% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · San Luis (F)3.4526% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.58
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.28
Sub 2.5 1.73
Peste 2.5 1.97

Ambele marchează

GG Da 1.76
GG Nu 1.95

Analiza de dinainte de meci

Gimnasia La Plata (F) - San Luis (F) s-a jucat duminică, 2 august, în Primera Division A (F) (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Gimnasia La Plata (F) are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 9-7. San Luis (F) vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6.

În ultimele 5 întâlniri directe, Gimnasia La Plata (F) a câștigat de 3 ori, San Luis (F) o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: San Luis (F) - Gimnasia La Plata (F) 2-2, pe 22 martie 2026.

Gimnasia La Plata (F) pleacă favorită, la cota 2.05. Egalul e la 3.05, iar San Luis (F) la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.97, iar GG la 1.76.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Gimnasia La Plata (F) și 1,2 pentru San Luis (F). Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.24 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 75% în model, iar 1.28 e aproape de cota corectă (1.33). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Gimnasia La Plata (F) - San Luis (F)

Goluri estimate: 1,48 Gimnasia La Plata (F) și 1,24 San Luis (F), total 2,72. 1X2 în model: 43% · 25% · 32%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%1-09,7%2-18,9%0-18,2%1-27,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-1
Cornere3-3
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startGimnasia La Plata (F) · 2.05
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Gimnasia La Plata (F) - San Luis (F)?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 17:30 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Gimnasia La Plata (F) - San Luis (F)?

În Primera Division A (F) (Argentina).

Cine era favorită în Gimnasia La Plata (F) - San Luis (F)?

Gimnasia La Plata (F) pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Gimnasia La Plata (F) - San Luis (F)?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Primera Division A (F)

Toată liga →