Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Gillingham - Charlton Athletic

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Gillingham
VVÎÎÎ
Final0-1Pauză 0-0
Charlton Athletic
EVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Gillingham 23%Egal 25%Charlton Athletic 52%

Gillingham 0-1 Charlton Athletic: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Gillingham 0-1 Charlton Athletic (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui Charlton Athletic, iar cotele fără marjă 52%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG n-a ieșit (NG avea 38%). Scorul exact 0-1 avea 7,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (1-4) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Gillinghamîn meciCharlton Athletic
1
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Gillingham vs Charlton Athletic

Gillingham marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,4. Charlton Athletic marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. La Gillingham, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Gillinghamultimele 5Charlton Athletic
1,20
Puncte / meci
1,40
1,6
Goluri marcate / meci
1,2
2,4
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Gillingham și ultimele 5 Charlton Athletic, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Gillingham2-0-3

V
Dover Athletic - Gillingham14.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Gillingham - Shrewsbury Town02.05.26 · League Two
1-0
Î
Barnet - Gillingham25.04.26 · League Two
6-2
Î
Gillingham - Grimsby Town18.04.26 · League Two
1-4
Î
Cheltenham Town - Gillingham14.04.26 · League Two
2-1

Charlton Athletic2-1-2

E
Maribor - Charlton Athletic10.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Dartford - Charlton Athletic03.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Swansea City - Charlton Athletic02.05.26 · Championship
3-1
V
Charlton Athletic - Hull City25.04.26 · Championship
2-1
Î
Charlton Athletic - Ipswich22.04.26 · Championship
1-2

Ponturi Gillingham - Charlton Athletic

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Gillingham4.0023% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Charlton Athletic1.7852% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.95
X2 1.19
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.54

Ambele marchează

GG Da 1.57
GG Nu 2.27

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.22

Analiza de dinainte de meci

Gillingham - Charlton Athletic s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Gillingham are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Charlton Athletic vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 7.

Charlton Athletic pleacă favorită, la cota 1.78. Egalul e la 3.60, iar Gillingham la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.54, iar GG la 1.57.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,4 pentru Gillingham și 1,8 pentru Charlton Athletic. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.19, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 62%. Cota de 1.54 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 62% în model, iar 1.57 e aproape de cota corectă (1.61). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Gillingham - Charlton Athletic

Goluri estimate: 1,35 Gillingham și 1,84 Charlton Athletic, total 3,19. 1X2 în model: 28% · 23% · 49%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,2%1-29,4%0-17,6%0-27,0%2-16,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Gillingham. Gillingham a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere1-4
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startCharlton Athletic · 1.78
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Gillingham - Charlton Athletic?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Gillingham - Charlton Athletic?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Gillingham - Charlton Athletic?

Pe MEMS Priestfield Stadium, în Gillingham, Kent, sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Gillingham - Charlton Athletic?

Charlton Athletic pleca favorită, la cota 1.78. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Gillingham - Charlton Athletic?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →