Marți27 octombrie
Live 11 Pune pont

BelgiaBelgia · Super League (F)

Genk (F) - RAAL La Louviere (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 24 octombrie

BelgiaSuper League (F) · Belgia Final
Genk (F)
VVVÎE
Final1-1Pauză 0-0
RAAL La Louviere (F)
EEÎVÎ
Șanse înainte de start, după cote
Genk (F) 46%Egal 25%RAAL La Louviere (F) 28%

Genk (F) 1-1 RAAL La Louviere (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Genk (F) 1-1 RAAL La Louviere (F) (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (50%). Scorul exact 1-1 avea 12,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (2-6) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Genk (F)în meciRAAL La Louviere (F)
2
Cornere
6
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Genk (F) vs RAAL La Louviere (F)

Genk (F) marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,4. RAAL La Louviere (F) marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. La Genk (F), doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Genk (F)ultimele 5RAAL La Louviere (F)
2,00
Puncte / meci
1,00
1,2
Goluri marcate / meci
1,0
0,4
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Genk (F) și ultimele 5 RAAL La Louviere (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Genk (F)3-1-1

V
Zulte Waregem (F) - Genk (F)17.10.26 · Super League (F)
1-2
V
Standard Liege (F) - Genk (F)03.10.26 · Super League (F)
0-2
V
Genk (F) - Gent (F)25.09.26 · Super League (F)
2-0
Î
Club Brugge (F) - Genk (F)19.09.26 · Super League (F)
1-0
E
Genk (F) - Leuven (F)12.09.26 · Super League (F)
0-0

RAAL La Louviere (F)1-2-2

E
RAAL La Louviere (F) - Club Brugge (F)16.10.26 · Super League (F)
2-2
E
Leuven (F) - RAAL La Louviere (F)04.10.26 · Super League (F)
0-0
Î
Anderlecht (F) - RAAL La Louviere (F)26.09.26 · Super League (F)
2-0
V
RAAL La Louviere (F) - Gent (F)19.09.26 · Super League (F)
3-2
Î
Standard Liege (F) - RAAL La Louviere (F)12.09.26 · Super League (F)
1-0

Ponturi Genk (F) - RAAL La Louviere (F)

1
AutoGOL@autogol24.10 · 14:30
Ambele marcheazăGG Nu2.42
Pierdut · 1–1-1.00u

Cotele de dinainte de start

1 · Genk (F)1.9746% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · RAAL La Louviere (F)3.2028% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.63
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.42

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.20

Analiza de dinainte de meci

Genk (F) - RAAL La Louviere (F) s-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, în Super League (F) (Belgia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Genk (F) are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 6-2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. RAAL La Louviere (F) vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 7.

Genk (F) pleacă favorită, la cota 1.97. Egalul e la 3.60, iar RAAL La Louviere (F) la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 1.48.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Genk (F) și 1,0 pentru RAAL La Louviere (F). Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Cota 1.29 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.13 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din sâmbătă, 24 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Genk (F) - RAAL La Louviere (F)

Goluri estimate: 1,52 Genk (F) și 1,02 RAAL La Louviere (F), total 2,54. 1X2 în model: 49% · 26% · 25%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%1-012,0%2-19,3%2-09,1%0-18,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,0 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media celor două.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,8% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere2-6
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startGenk (F) · 1.97
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Genk (F) - RAAL La Louviere (F)?

S-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, ora 14:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Genk (F) - RAAL La Louviere (F)?

În Super League (F) (Belgia).

Cine era favorită în Genk (F) - RAAL La Louviere (F)?

Genk (F) pleca favorită, la cota 1.97. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Genk (F) - RAAL La Louviere (F)?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Super League (F)

Toată liga →