Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Gateshead - South Shields

Statistici și rezultat final · marți, 28 iulie

Amicale intercluburi Final
Gateshead
EEEVÎ
Final1-4Pauză 0-3
South Shields
ÎÎVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Gateshead 36%Egal 26%South Shields 38%

Gateshead 1-4 South Shields: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Gateshead 1-4 South Shields (pauză 0-3). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui South Shields, iar cotele fără marjă 38%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 1-4 avea 1,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Gatesheadîn meciSouth Shields
3
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Gateshead vs South Shields

Gateshead marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,6. South Shields marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,2. La South Shields, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Gatesheadultimele 5South Shields
1,20
Puncte / meci
0,80
2,4
Goluri marcate / meci
0,6
1,6
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
20%
80%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Gateshead și ultimele 5 South Shields, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Gateshead1-3-1

E
Gateshead - Newcastle25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
E
Hebburn Town - Gateshead14.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
E
Heaton Stannington - Gateshead11.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Blyth Town - Gateshead07.07.26 · Amicale intercluburi
0-6
Î
Altrincham - Gateshead25.04.26 · National League
3-1

South Shields1-1-3

Î
South Shields - Harrogate Town21.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
South Shields - Kidderminster Harriers09.05.26 · National League - Nord
0-2
V
South Shields - Buxton02.05.26 · National League - Nord
1-0
Î
Kidderminster Harriers - South Shields25.04.26 · National League - Nord
1-0
E
South Shields - Bedford Town18.04.26 · National League - Nord
1-1

Ponturi Gateshead - South Shields

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Gateshead2.5536% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · South Shields2.4238% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.47
X2 1.44
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.35
Peste 2.5 1.50

Ambele marchează

GG Da 1.45
GG Nu 2.55

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.59
Pauză peste 1.5 2.17

Cornere

Sub 9.5 1.51
Peste 9.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Gateshead - South Shields s-a jucat marți, 28 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Gateshead vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, South Shields are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

La case, diferența e mică: Gateshead are cota 2.55, South Shields 2.42. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.50, iar GG la 1.45.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,7 pentru Gateshead și 1,4 pentru South Shields. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 45% la victorie, față de 36%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 69%. Cota de 1.47 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 58% în model, dar la 1.50 plătește sub cota corectă de 1.72. Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. La 1.45, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Gateshead - South Shields

Goluri estimate: 1,68 Gateshead și 1,35 South Shields, total 3,03. 1X2 în model: 45% · 24% · 31%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%2-19,2%1-08,1%1-27,4%2-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Gateshead. Gateshead a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-4
Pauză0-3
Cornere3-3
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startSouth Shields · 2.42
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Gateshead - South Shields?

S-a jucat marți, 28 iulie, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 1-4.

În ce competiție s-a jucat Gateshead - South Shields?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Gateshead - South Shields?

Pe Stadionul International Gateshead, în Gateshead, Tyne and Wear, marți, 28 iulie, ora 21:30 (ora României).

Cine era favorită în Gateshead - South Shields?

Niciuna clar: cotele erau 2.55 la gazde și 2.42 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-4.

Câte goluri s-au marcat în Gateshead - South Shields?

5 goluri, scor final 1-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →