Marți27 octombrie
Live 11 Pune pont

GreciaGrecia · Gamma Ethniki

GAS Ialysos - Ionikos Nikaia

Statistici și rezultat final · duminică, 25 octombrie

GreciaGamma Ethniki · Grecia Final
GAS Ialysos
ÎÎÎÎV
Final1-0Pauză 1-0
Ionikos Nikaia
VÎEÎE
Șanse înainte de start, după cote
GAS Ialysos 44%Egal 29%Ionikos Nikaia 27%

GAS Ialysos 1-0 Ionikos Nikaia: statisticile meciului

Meciul s-a terminat GAS Ialysos 1-0 Ionikos Nikaia (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui GAS Ialysos, iar cotele fără marjă 44%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 1,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG n-a ieșit (NG avea 63%). Scorul exact 1-0 avea 15,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 6 cartonașe galbene (2-4).

GAS Ialysosîn meciIonikos Nikaia
3
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici GAS Ialysos vs Ionikos Nikaia

GAS Ialysos marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,0. Ionikos Nikaia marchează 0,6 goluri pe meci și primește 0,8. La Ionikos Nikaia, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,9goluri estimate
29%peste 2,5 goluri
37%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
GAS Ialysosultimele 5Ionikos Nikaia
0,60
Puncte / meci
1,00
0,4
Goluri marcate / meci
0,6
1,0
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
0%
20%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri GAS Ialysos și ultimele 5 Ionikos Nikaia, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

GAS Ialysos1-0-4

Î
Apollon Smyrnis - GAS Ialysos18.10.26 · Gamma Ethniki
2-1
Î
Doxa Vyrona - GAS Ialysos11.10.26 · Gamma Ethniki
1-0
Î
GAS Ialysos - Egaleo AO04.10.26 · Gamma Ethniki
0-1
Î
Amfiali - GAS Ialysos27.09.26 · Gamma Ethniki
1-0
V1-0

Ionikos Nikaia1-2-2

V
Ionikos FC - Apollon Kalithion17.10.26 · Gamma Ethniki
2-0
Î
Proodeftiki - Ionikos FC11.10.26 · Gamma Ethniki
2-0
E
Ionikos FC - Diagoras Rodou04.10.26 · Gamma Ethniki
0-0
Î
Aer Afantou - Ionikos FC27.09.26 · Gamma Ethniki
1-0
E
Ethnikos Piraeus - Ionikos FC08.04.26 · Gamma Ethniki
1-1

Ponturi GAS Ialysos - Ionikos Nikaia

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · GAS Ialysos2.0544% fără marjă
X · Egal3.0529% fără marjă
2 · Ionikos Nikaia3.3527% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.45
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.36
Sub 2.5 1.57
Peste 2.5 2.17

Ambele marchează

GG Da 1.88
GG Nu 1.80

Analiza de dinainte de meci

GAS Ialysos - Ionikos Nikaia s-a jucat duminică, 25 octombrie, în Gamma Ethniki (Grecia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, GAS Ialysos are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 2-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Ionikos Nikaia vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

GAS Ialysos pleacă favorită, la cota 2.05. Egalul e la 3.05, iar Ionikos Nikaia la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.17, iar GG la 1.88.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,0 pentru GAS Ialysos și 0,9 pentru Ionikos Nikaia. Scorul cel mai probabil e 0-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 36% la victorie, față de 44%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.30 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Sub 2.5 goluri merită privit: 71% în model, iar 1.57 plătește peste cota corectă de 1.41. Nu marchează ambele (NG): 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. Casele dau 1.80, mai mult. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Alte analize din duminică, 25 octombrie, cu rezultatele

Probabilități GAS Ialysos - Ionikos Nikaia

Goluri estimate: 0,98 GAS Ialysos și 0,90 Ionikos Nikaia, total 1,88. 1X2 în model: 36% · 32% · 32%. Peste 2,5: 29% (cotă corectă 3.45). GG: 37% (cotă corectă 2.70). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

15%0
29%1
27%2
17%3
8%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 71% · peste 2,5: 29% (verde).

Scoruri probabile

0-015,3%1-015,0%0-113,7%1-113,5%2-07,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: GAS Ialysos. GAS Ialysos a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,4 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media celor două.
  • Favorit fără formă. GAS Ialysos e favorită, dar a câștigat un singur meci din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,4% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere3-3
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startGAS Ialysos · 2.05
Goluri estimate~1,9
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat GAS Ialysos - Ionikos Nikaia?

S-a jucat duminică, 25 octombrie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat GAS Ialysos - Ionikos Nikaia?

În Gamma Ethniki (Grecia).

Unde s-a jucat GAS Ialysos - Ionikos Nikaia?

Pe Ekonomideio stadium, în Lalysos, duminică, 25 octombrie, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în GAS Ialysos - Ionikos Nikaia?

GAS Ialysos pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în GAS Ialysos - Ionikos Nikaia?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.

Alte meciuri din Gamma Ethniki

Toată liga →