Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

IrlandaIrlanda · Cupa FAI

Galway United - Bray Wanderers

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

IrlandaCupa FAI · Irlanda Final
Galway United
EEEVV
Final1-1Pauză 0-0
Bray Wanderers
VÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Galway United 59%Egal 23%Bray Wanderers 18%

Galway United 1-1 Bray Wanderers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Galway United 1-1 Bray Wanderers (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 1-1 avea 11,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 17 cornere (10-7) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Galway Unitedîn meciBray Wanderers
10
Cornere
7
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Galway United vs Bray Wanderers

Galway United marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,6. Bray Wanderers marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. La Bray Wanderers, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,8goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Galway Unitedultimele 5Bray Wanderers
1,80
Puncte / meci
1,80
1,6
Goluri marcate / meci
1,8
0,6
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Galway United și ultimele 5 Bray Wanderers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Galway United2-3-0

E
Galway United - Drogheda United07.08.26 · Irlanda
0-0
E
Bohemians Dublin - Galway United02.08.26 · Irlanda
1-1
E
Galway United - Waterford25.07.26 · Irlanda
0-0
V
Galway United - Crumlin United17.07.26 · Cupa FAI
4-0
V
Galway United - Sligo Rovers11.07.26 · Irlanda
3-2

Bray Wanderers3-0-2

V
Bray Wanderers - Finn Harps07.08.26 · First Division
5-0
Î
Wexford - Bray Wanderers03.08.26 · First Division
2-1
Î
Bray Wanderers - Kerry31.07.26 · First Division
0-4
V
Cobh Ramblers - Bray Wanderers24.07.26 · First Division
1-2
V
Finn Harps - Bray Wanderers17.07.26 · Cupa FAI
0-1

Ponturi Galway United - Bray Wanderers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Galway United1.5459% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Bray Wanderers5.1018% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.16
X2 2.00
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Galway United - Bray Wanderers s-a jucat vineri, 14 august, în Cupa FAI (Irlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Galway United n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 8-3. Bray Wanderers vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Galway United pleacă favorită, la cota 1.54. Egalul e la 4.00, iar Bray Wanderers la 5.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 59% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.64.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Galway United și 1,1 pentru Bray Wanderers. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 52% la victorie, față de 59%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Galway United are 52% în model, dar la 1.54 plătește sub cota corectă de 1.92. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.16, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Galway United - Bray Wanderers

Goluri estimate: 1,73 Galway United și 1,10 Bray Wanderers, total 2,83. 1X2 în model: 52% · 24% · 24%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
23%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%1-010,2%2-19,7%2-08,8%0-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere10-7
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startGalway United · 1.54
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Galway United - Bray Wanderers?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Galway United - Bray Wanderers?

În Cupa FAI (Irlanda).

Unde s-a jucat Galway United - Bray Wanderers?

Pe Eamonn Deacy Park, în Galway, vineri, 14 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Galway United - Bray Wanderers?

Galway United pleca favorită, la cota 1.54. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Galway United - Bray Wanderers?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Cupa FAI

Toată liga →