Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Galatasaray - Rennes

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

Amicale intercluburi Final
Galatasaray
ÎÎVÎV
Final3-3Pauză 1-1
Rennes
VVÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Galatasaray 54%Egal 23%Rennes 23%

Galatasaray 3-3 Rennes: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Galatasaray 3-3 Rennes (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 3-3 avea 2,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (8-4) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Galatasarayîn meciRennes
8
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Galatasaray vs Rennes

Galatasaray marchează și primește câte 1,8 goluri pe meci. Rennes marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. La Rennes, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Galatasarayultimele 5Rennes
1,20
Puncte / meci
1,80
1,8
Goluri marcate / meci
1,8
1,8
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Galatasaray și ultimele 5 Rennes, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Galatasaray2-0-3

Î
Galatasaray - Venezia27.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
Galatasaray - Monza24.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Umraniyespor - Galatasaray17.07.26 · Amicale intercluburi
1-5
Î
Kasımpasa - Galatasaray17.05.26 · Super Lig
1-0
V
Galatasaray - Antalyaspor09.05.26 · Super Lig
4-2

Rennes3-0-2

V
Rennes - Club Brugge25.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Rennes - Guingamp17.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
Î
Rennes - Caen09.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Olympique Marseille - Rennes17.05.26 · Ligue 1
3-1
V
Rennes - Paris FC10.05.26 · Ligue 1
2-1

Ponturi Galatasaray - Rennes

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Galatasaray1.7454% fără marjă
X · Egal4.1023% fără marjă
2 · Rennes4.0023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.80
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.40
Peste 2.5 1.51

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.45

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.62
Pauză peste 1.5 2.15

Cornere

Sub 9.5 1.51
Peste 9.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Galatasaray - Rennes s-a jucat duminică, 2 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Galatasaray vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Rennes are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 9-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele o dau favorită pe Galatasaray, la 1.74, cu egalul la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.51, iar GG la 1.49.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Galatasaray și 1,5 pentru Rennes. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 45% la victorie, față de 54%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.29 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 64% în model, iar 1.51 e aproape de cota corectă (1.56). Ambele marchează (GG): 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Cota 1.49 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Galatasaray - Rennes

Goluri estimate: 1,82 Galatasaray și 1,51 Rennes, total 3,33. 1X2 în model: 45% · 23% · 32%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-19,8%2-19,0%1-27,4%2-26,8%1-06,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Galatasaray. Galatasaray a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Rennes. Rennes a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-3
Pauză1-1
Cornere8-4
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startGalatasaray · 1.74
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Galatasaray - Rennes?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 3-3.

În ce competiție s-a jucat Galatasaray - Rennes?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Galatasaray - Rennes?

Pe Rams Park, în İstanbul, duminică, 2 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Galatasaray - Rennes?

Galatasaray pleca favorită, la cota 1.74. Meciul s-a terminat 3-3.

Câte goluri s-au marcat în Galatasaray - Rennes?

6 goluri, scor final 3-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →