Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Galatasaray - Monza

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

Amicale intercluburi Final
Galatasaray
VÎVÎV
Final0-2Pauză 0-1
Monza
VÎVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Galatasaray 63%Egal 20%Monza 17%

Galatasaray 0-2 Monza: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Galatasaray 0-2 Monza (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru victoria lui Monza, iar cotele fără marjă 17%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 30%), iar GG n-a ieșit (NG avea 32%). Scorul exact 0-2 avea 2,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (4-6) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Galatasarayîn meciMonza
4
Cornere
6
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Galatasaray vs Monza

Galatasaray marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,6. Monza marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,6. La Galatasaray, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Galatasarayultimele 5Monza
1,80
Puncte / meci
2,00
2,6
Goluri marcate / meci
2,0
1,6
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Galatasaray și ultimele 5 Monza, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Galatasaray3-0-2

V
Umraniyespor - Galatasaray17.07.26 · Amicale intercluburi
1-5
Î
Kasımpasa - Galatasaray17.05.26 · Super Lig
1-0
V
Galatasaray - Antalyaspor09.05.26 · Super Lig
4-2
Î
Samsunspor - Galatasaray02.05.26 · Super Lig
4-1
V
Galatasaray - Fenerbahce26.04.26 · Super Lig
3-0

Monza3-1-1

V
Monza - Pro Vercelli18.07.26 · Amicale intercluburi
4-3
Î
Monza - Catanzaro29.05.26 · Serie B
0-2
V
Catanzaro - Monza24.05.26 · Serie B
0-2
V
Monza - Juve Stabia19.05.26 · Serie B
2-1
E
Monza - Empoli08.05.26 · Serie B
2-2

Ponturi Galatasaray - Monza

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Galatasaray1.4663% fără marjă
X · Egal4.6520% fără marjă
2 · Monza5.4017% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.11
X2 2.55
12 1.15

Goluri

Peste 1.5 1.11
Sub 2.5 2.70
Peste 2.5 1.41

Ambele marchează

GG Da 1.57
GG Nu 2.25

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.72
Pauză peste 1.5 2.00

Cornere

Sub 9.5 1.57
Peste 9.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Galatasaray - Monza s-a jucat vineri, 24 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Galatasaray are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 13-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Monza vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 8.

Galatasaray pleacă favorită, la cota 1.46. Egalul e la 4.65, iar Monza la 5.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 63% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.41, iar GG la 1.57.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,2 pentru Galatasaray și 1,5 pentru Monza. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 54% la victorie, față de 63%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Galatasaray, modelul calculează 54%. Cota de 1.46 e sub cea corectă (1.85) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 70% în model, iar 1.41 e aproape de cota corectă (1.43). Ambele marchează (GG): 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Casele dau 1.57, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Galatasaray - Monza

Goluri estimate: 2,19 Galatasaray și 1,46 Monza, total 3,65. 1X2 în model: 54% · 21% · 25%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

2-19,1%1-18,3%3-16,6%2-26,6%2-06,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Galatasaray. Galatasaray a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Monza. Monza a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 3,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere4-6
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startGalatasaray · 1.46
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Galatasaray - Monza?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Galatasaray - Monza?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Galatasaray - Monza?

Galatasaray pleca favorită, la cota 1.46. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Galatasaray - Monza?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →