Miercuri21 octombrie
Live 12 Pune pont

AngliaAnglia · FA Cup

Gainsborough Trinity - Leamington

Statistici și rezultat final · marți, 22 septembrie

AngliaFA Cup · Anglia Final
Gainsborough Trinity
EÎVÎV
Final3-0
Leamington
EÎVVE
Șanse înainte de start, după cote
Gainsborough Trinity 51%Egal 26%Leamington 23%

Gainsborough Trinity 3-0 Leamington: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Gainsborough Trinity 3-0 Leamington. Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui Gainsborough Trinity, iar cotele fără marjă 51%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 3-0 avea 3,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (5-8) și 8 cartonașe galbene (2-6).

Gainsborough Trinityîn meciLeamington
5
Cornere
8
2
Cartonașe galbene
6

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Gainsborough Trinity vs Leamington

Gainsborough Trinity marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. Leamington marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Gainsborough Trinityultimele 5Leamington
1,40
Puncte / meci
1,60
1,4
Goluri marcate / meci
1,6
1,8
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Gainsborough Trinity și ultimele 5 Leamington, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Gainsborough Trinity2-1-2

E
Leamington - Gainsborough Trinity19.09.26 · FA Cup
1-1
Î
Gainsborough Trinity - Avro FC12.09.26 · Northern Premier League - PD
0-2
V2-4
Î
Gainsborough Trinity - Cleethorpes Town31.08.26 · Northern Premier League - PD
0-3
V
Ashton United - Gainsborough Trinity28.08.26 · Northern Premier League - PD
1-2

Leamington2-2-1

E
Leamington - Gainsborough Trinity19.09.26 · FA Cup
1-1
Î
Bishop's Stortford - Leamington12.09.26 · Southern League - PD Central
3-1
V
Leamington - Ilkeston Town05.09.26 · FA Cup
3-1
V
Stourbridge - Leamington01.09.26 · Southern League - PD Central
0-2
E
Leamington - Worcester29.08.26 · Southern League - PD Central
1-1

Întâlniri directe Gainsborough Trinity - Leamington

Gainsborough Trinity 0Egal 1Leamington 0

V/E/Î din perspectiva Gainsborough Trinity. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Gainsborough Trinity - Leamington

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Gainsborough Trinity1.7851% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Leamington4.0023% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.75
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 1.97
Peste 2.5 1.73

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.57

Analiza de dinainte de meci

Gainsborough Trinity - Leamington s-a jucat marți, 22 septembrie, în FA Cup (Anglia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Gainsborough Trinity are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-9. Leamington vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 6.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Leamington - Gainsborough Trinity 1-1, pe 19 septembrie 2026.

Gainsborough Trinity pleacă favorită, la cota 1.78. Egalul e la 3.55, iar Leamington la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 51% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.73, iar GG la 1.64.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Gainsborough Trinity și 1,4 pentru Leamington. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 40% la victorie, față de 51%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Gainsborough Trinity are 40%, Leamington 35%. Peste 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. Cota 1.73 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 59%. Cota de 1.64 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din marți, 22 septembrie, cu rezultatele

Probabilități Gainsborough Trinity - Leamington

Goluri estimate: 1,51 Gainsborough Trinity și 1,39 Leamington, total 2,90. 1X2 în model: 40% · 25% · 35%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,5%2-18,7%1-08,3%1-28,0%0-17,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Gainsborough Trinity. Gainsborough Trinity a primit 9 goluri în ultimele 5 partide.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final3-0
Cornere5-8
Cartonașe galbene2-6
Favorită la startGainsborough Trinity · 1.78
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Gainsborough Trinity - Leamington?

S-a jucat marți, 22 septembrie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Gainsborough Trinity - Leamington?

În FA Cup (Anglia).

Cine era favorită în Gainsborough Trinity - Leamington?

Gainsborough Trinity pleca favorită, la cota 1.78. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Gainsborough Trinity - Leamington?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din FA Cup

Toată liga →