Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Fortuna Koln - Kickers Offenbach

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Fortuna Koln
VVÎEV
Final3-0Pauză 2-0
Kickers Offenbach
ÎÎVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Fortuna Koln 57%Egal 22%Kickers Offenbach 21%

Fortuna Koln 3-0 Kickers Offenbach: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Fortuna Koln 3-0 Kickers Offenbach (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 61% pentru victoria lui Fortuna Koln, iar cotele fără marjă 57%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG n-a ieșit (NG avea 34%). Scorul exact 3-0 avea 5,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 3 cornere (2-1) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Fortuna Kolnîn meciKickers Offenbach
2
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Fortuna Koln vs Kickers Offenbach

Fortuna Koln marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. Kickers Offenbach marchează 1,6 goluri pe meci și primește 3,2. La Kickers Offenbach, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Fortuna Kolnultimele 5Kickers Offenbach
2,00
Puncte / meci
1,20
2,0
Goluri marcate / meci
1,6
1,2
Goluri primite / meci
3,2
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Fortuna Koln și ultimele 5 Kickers Offenbach, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Fortuna Koln3-1-1

V
Venlo - Fortuna Koln25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Borussia Monchengladbach II - Fortuna Koln18.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Eintracht Trier - Fortuna Koln15.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Steinbach Haiger - Fortuna Koln11.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
E
Lotte - Fortuna Koln16.05.26 · Regionalliga - Vest
2-2

Kickers Offenbach2-0-3

Î
Kickers Offenbach - Stuttgart29.07.26 · Amicale intercluburi
1-8
Î
Kickers Offenbach - Bayer Leverkusen25.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
Kickers Offenbach - Karlsruher SC II11.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Kickers Offenbach - Hessen Kassel16.05.26 · Regionalliga - Sud-Vest
1-3
V
Freiburg II - Kickers Offenbach09.05.26 · Regionalliga - Sud-Vest
1-3

Ponturi Fortuna Koln - Kickers Offenbach

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Fortuna Koln1.6057% fără marjă
X · Egal4.1022% fără marjă
2 · Kickers Offenbach4.4521% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.19
X2 2.00
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.09
Sub 2.5 2.65
Peste 2.5 1.38

Ambele marchează

GG Da 1.45
GG Nu 2.57

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.73
Pauză peste 1.5 1.97

Cornere

Sub 9.5 1.51
Peste 9.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Fortuna Koln - Kickers Offenbach s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Fortuna Koln vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Kickers Offenbach are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele o dau favorită pe Fortuna Koln, la 1.60, cu egalul la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.38, iar GG la 1.45.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,4 pentru Fortuna Koln și 1,3 pentru Kickers Offenbach. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Fortuna Koln, modelul calculează 61%. Cota de 1.60 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 71% în model, iar 1.38 e aproape de cota corectă (1.41). Ambele marchează (GG): 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. Cota 1.45 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Fortuna Koln - Kickers Offenbach

Goluri estimate: 2,37 Fortuna Koln și 1,32 Kickers Offenbach, total 3,69. 1X2 în model: 61% · 19% · 20%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

2-19,3%1-17,8%3-17,3%2-07,0%2-26,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kickers Offenbach. Kickers Offenbach a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,0 goluri, după cote 3,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză2-0
Cornere2-1
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startFortuna Koln · 1.60
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Fortuna Koln - Kickers Offenbach?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Fortuna Koln - Kickers Offenbach?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Fortuna Koln - Kickers Offenbach?

Pe Sudstadion, în Köln, sâmbătă, 1 august, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Fortuna Koln - Kickers Offenbach?

Fortuna Koln pleca favorită, la cota 1.60. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Fortuna Koln - Kickers Offenbach?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →