Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

4. Liga opolska

Fortuna Glogowek - Porawie Wiekszyce

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 5 septembrie

4. Liga opolska Final
Fortuna Glogowek
ÎÎÎVV
Final1-3
Porawie Wiekszyce
ÎÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Fortuna Glogowek 32%Egal 23%Porawie Wiekszyce 45%

Fortuna Glogowek 1-3 Porawie Wiekszyce: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Fortuna Glogowek 1-3 Porawie Wiekszyce. Înainte de start, modelul dădea 27% pentru victoria lui Porawie Wiekszyce, iar cotele fără marjă 45%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 4,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 84%), iar GG a ieșit (79%). Scorul exact 1-3 avea 3,1% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Fortuna Glogowek vs Porawie Wiekszyce

Fortuna Glogowek marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,6. Porawie Wiekszyce marchează 1,2 goluri pe meci și primește 3,8. La Fortuna Glogowek, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,6goluri estimate
84%peste 2,5 goluri
79%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Fortuna Glogowekultimele 5Porawie Wiekszyce
1,20
Puncte / meci
0,60
1,6
Goluri marcate / meci
1,2
2,6
Goluri primite / meci
3,8
2
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Fortuna Glogowek și ultimele 5 Porawie Wiekszyce, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Fortuna Glogowek2-0-3

Î
Odra Opole II - Fortuna Głogówek29.08.26 · 4. Liga opolska
2-1
Î
Kadłub - Fortuna Głogówek22.08.26 · 4. Liga opolska
5-1
Î
Ruch Zdzieszowice - Fortuna Głogówek08.08.26 · 4. Liga opolska
4-0
V
Fortuna Głogówek - Polonia Karłowice06.06.26 · 4. Liga opolska
3-2
V
LZS Starościn - Fortuna Głogówek30.05.26 · 4. Liga opolska
0-3

Porawie Wiekszyce1-0-4

Î
Porawie Większyce - Kadłub29.08.26 · 4. Liga opolska
2-4
Î
LZS Starowice - Porawie Większyce22.08.26 · 4. Liga opolska
4-0
Î
Porawie Większyce - Ruch Zdzieszowice15.08.26 · 4. Liga opolska
1-6
Î
Start Namysłów - Porawie Większyce08.08.26 · 4. Liga opolska
4-1
V
Śląsk Łubniany - Porawie Większyce06.06.26 · 4. Liga opolska
1-2

Întâlniri directe Fortuna Glogowek - Porawie Wiekszyce

Fortuna Glogowek 0Egal 0Porawie Wiekszyce 2

V/E/Î din perspectiva Fortuna Glogowek. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Fortuna Glogowek - Porawie Wiekszyce

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Fortuna Glogowek2.8032% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Porawie Wiekszyce2.0045% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.82
X2 1.27
12 1.15

Analiza de dinainte de meci

Fortuna Glogowek - Porawie Wiekszyce s-a jucat sâmbătă, 5 septembrie, în 4. Liga opolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Fortuna Glogowek are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Porawie Wiekszyce vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 19. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Fortuna Glogowek a câștigat niciodată, Porawie Wiekszyce de 2 ori. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Porawie Większyce - Fortuna Głogówek 2-1, pe 22 martie 2026.

Porawie Wiekszyce pleacă favorită, la cota 2.00. Egalul e la 4.00, iar Fortuna Glogowek la 2.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,7 pentru Fortuna Glogowek și 1,9 pentru Porawie Wiekszyce. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 55% la victorie, față de 32%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Fortuna Glogowek, modelul calculează 55%. Cota de 2.80 e peste cea corectă (1.82). Peste 2.5 goluri: 84% în model, adică o cotă corectă de 1.19. Ambele marchează (GG): 79% în model, adică o cotă corectă de 1.27. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Fortuna Glogowek - Porawie Wiekszyce

Goluri estimate: 2,70 Fortuna Glogowek și 1,90 Porawie Wiekszyce, total 4,60. 1X2 în model: 55% · 18% · 27%. Peste 2,5: 84% (cotă corectă 1.19). GG: 79% (cotă corectă 1.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
4%1
11%2
16%3
19%4
49%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 16% · peste 2,5: 84% (verde).

Scoruri probabile

2-17,0%2-26,6%3-16,3%3-26,0%1-15,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Fortuna Glogowek. Fortuna Glogowek a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Porawie Wiekszyce. Porawie Wiekszyce a primit 19 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Porawie Wiekszyce e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Favorită la startPorawie Wiekszyce · 2.00
Goluri estimate~4,6
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Fortuna Glogowek - Porawie Wiekszyce?

S-a jucat sâmbătă, 5 septembrie, ora 17:30 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Fortuna Glogowek - Porawie Wiekszyce?

În 4. Liga opolska.

Cine era favorită în Fortuna Glogowek - Porawie Wiekszyce?

Porawie Wiekszyce pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Fortuna Glogowek - Porawie Wiekszyce?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,6.