Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

BraziliaBrazilia · Cupa

Fortaleza - Palmeiras

Statistici și rezultat final · joi, 6 august

BraziliaCupa · Brazilia Final
Fortaleza
VÎVÎV
Final3-2Pauză 2-1
Palmeiras
ÎVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Fortaleza 20%Egal 26%Palmeiras 53%

Fortaleza 3-2 Palmeiras: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Fortaleza 3-2 Palmeiras (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru victoria lui Fortaleza, iar cotele fără marjă 20%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 3-2 avea 1,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (6-4) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Fortalezaîn meciPalmeiras
6
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Fortaleza vs Palmeiras

Fortaleza marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Palmeiras marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,2. La Palmeiras, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Fortaleza 2, egal 1, Palmeiras 3.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Fortalezaultimele 5Palmeiras
1,80
Puncte / meci
1,80
1,2
Goluri marcate / meci
2,6
1,4
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Fortaleza și ultimele 5 Palmeiras, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Fortaleza3-0-2

V
Fortaleza - Palmeiras06.08.26 · Cupa
3-2
Î
Palmeiras - Fortaleza02.08.26 · Cupa
3-0
V
Fortaleza - Botafogo SP29.07.26 · Brasileiro - Serie B
1-0
Î
Vila Nova GO - Fortaleza22.07.26 · Brasileiro - Serie B
2-1
V
Fortaleza - Novorizontino SP18.07.26 · Brasileiro - Serie B
1-0

Palmeiras3-0-2

Î
Fortaleza - Palmeiras06.08.26 · Cupa
3-2
V
Palmeiras - Fortaleza02.08.26 · Cupa
3-0
V
Vitoria BA - Palmeiras30.07.26 · Brasileiro - Serie A
0-4
Î
Palmeiras - Atletico MG27.07.26 · Brasileiro - Serie A
1-2
V
Coritiba - Palmeiras23.07.26 · Brasileiro - Serie A
1-3

Întâlniri directe Fortaleza - Palmeiras

Fortaleza 2Egal 1Palmeiras 3
V
Fortaleza - Palmeiras06.08.2026 · pauză 2-1
3-2
Î
Palmeiras - Fortaleza02.08.2026 · pauză 0-0
3-0
Î
Palmeiras - Fortaleza21.09.2025 · pauză 1-1
4-1
Î
Fortaleza - Palmeiras21.04.2025 · pauză 0-1
1-2
E
Palmeiras - Fortaleza26.10.2024 · pauză 1-1
2-2
V
Fortaleza - Palmeiras27.06.2024 · pauză 1-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Fortaleza. 6 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Fortaleza - Palmeiras

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Fortaleza4.7520% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Palmeiras1.7853% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 2.02
X2 1.20
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.32
Sub 2.5 1.80
Peste 2.5 2.02

Ambele marchează

GG Da 1.88
GG Nu 1.85

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.85

Cornere

Sub 9.5 2.07
Peste 9.5 1.67

Analiza de dinainte de meci

Fortaleza - Palmeiras s-a jucat joi, 6 august, în Cupa (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Fortaleza are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7. Palmeiras vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 6 întâlniri directe, Fortaleza a câștigat de 2 ori, Palmeiras de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,8 goluri în medie. Ultima: Fortaleza - Palmeiras 3-2, pe 6 august 2026.

Palmeiras pleacă favorită, la cota 1.78. Egalul e la 3.60, iar Fortaleza la 4.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.02, iar GG la 1.88.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Fortaleza și 1,8 pentru Palmeiras. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Palmeiras: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. Cota 1.78 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 55%. Cota de 2.02 e peste cea corectă (1.82). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Fortaleza - Palmeiras

Goluri estimate: 1,06 Fortaleza și 1,82 Palmeiras, total 2,88. 1X2 în model: 22% · 23% · 55%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-110,8%0-110,2%1-29,9%0-29,3%1-06,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,2 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză2-1
Cornere6-4
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startPalmeiras · 1.78
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Fortaleza - Palmeiras?

S-a jucat joi, 6 august, ora 03:30 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Fortaleza - Palmeiras?

În Cupa (Brazilia).

Unde s-a jucat Fortaleza - Palmeiras?

Pe Arena Pantanal, în Cuiabá, Mato Grosso, joi, 6 august, ora 03:30 (ora României).

Cine era favorită în Fortaleza - Palmeiras?

Palmeiras pleca favorită, la cota 1.78. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Fortaleza - Palmeiras?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.